Ne Olacak Şimdi filmi nerede çekildi Ne Olacak Şimdi filmi kaç yılında çekildi oyuncuları kim müziği kimin?

Televizyon ekranlarında yayınlanacak Ne Olacak Şimdi filminin çekim yerleri, filmin ne zaman, kaç yılında çekildiği, oyuncu kadrosu ve hangi kanalda oynadığı ortaya çıktı.

TV - Magazin 01.08.2021, 12:00 01.08.2021, 12:05
Ne Olacak Şimdi filmi nerede çekildi Ne Olacak Şimdi filmi kaç yılında çekildi oyuncuları kim müziği kimin?

Ne Olacak Şimdi filmi televizyon ekranlarında izleyici ile buluşacak. Arzu Film tarafından yapılan, Yönetmen koltuğunda Atıf Yılmaz’ın oturduğu, Yapımcısı Nahit Ataman ve Ertem Eğilmez olan, senaryosunu ise Sadık Şendil’in yazdığı Ne Olacak filmi çekim yerlerini, filmin ne zaman çekildiğini, oyuncu kadrosu ve müziğinin kime ait olduğunu merak eden izleyiciler, Ne Olacak Şimdi filmi nerede çekildi? Ne Olacak Şimdi filmi kaç yılında çekildi? Ne Olacak Şimdi filmi oyuncuları kim, müziği kimin? Ne Olacak Şimdi filmi hangi kanalda oynuyor? Sorularına yanıt arıyor. Başrollerini Nevra Serezli, Şener Şen, Levent Kırca ve Perran Kutman’ın paylaştığı ve 83 dakika süren Yeşilçam komedi filminin detayları ortaya çıktı.

NE OLACAK ŞİMDİ FİLMİ NE ZAMAN KAÇ YILINDA ÇEKİLDİ?

NE OLACAK ŞİMDİ FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Ne Olacak Şimdi Yeşilçam filmi İstanbul ve Bursa'da çekildi. Filmin İstanbul çekimleri farklı semtlerde çekildi. Tatil çekimleri ise Uludağ’da yapıldı. Filmin çekimleri için İstanbul’un pek çok farklı ilçesinde çekim setleri kuruldu.

NE OLACAK ŞİMDİ FİLMİ NE ZAMAN KAÇ YILINDA ÇEKİLDİ?

Ne Olacak Şimdi filmi 1979 yılında çekildi. Ne Olacak Şimdi filminde, eşinden boşanmak isteyen Nuran çocukluk arkadaşı olan avukat Orhan’a gidiyor. Şakir de Avukat Özden’e gidiyor. Birbirini tanımayan iki avukat birbirine aşık oluyor ve olaylar başlıyor.

hababam sınıfı ne zaman nerede çekildi müzesi nerede

NE OLACAK ŞİMDİ FİLMİ OYUNCULARI KİM?

  • Levent Kırca (Avukat Orhan)
  • Nevra Serezli ( Avukat Özden)
  • Şener Şen (Şakir)
  • Perran Kutman (Nuran)
  • Adile Naşit (Orhan'ın annesi)
  • Selim Naşit (Orhan'ın babası)
  • Neriman Köksal (Betül)
  • Bülent Kayabaş (Rıfat "Rifi")

NE OLACAK ŞİMDİ FİLMİ HANGİ KANALDA OYNUYOR?

Ne Olacak Şimdi filmi Show TV kanalında oynuyor. Yeşilçamın komedi filmi saat 14.30’da başlıyor ve izleyici ile buluşuyor.

ölmeden önce izlenmesi gereken filmler listesi

Yorumlar (0)