Ne Olacak Şimdi filminin çekildiği yer nerede çekildi oyuncu kadrosu hangi yıl çekildi?

Show TV’de izleyici ile buluşan Ne Olacak Şimdi filmi nerede çekildi, oyuncuları kim, film ne zaman kaç yılında çekildi sorularının yanıtları ortaya çıktı.

TV - Magazin 01.08.2021, 12:00 01.08.2021, 12:06
Ne Olacak Şimdi filminin çekildiği yer nerede çekildi oyuncu kadrosu hangi yıl çekildi?

Show TV’de yayınlanan Yeşilçam’ın en eğlenceli filmlerinden biri olan Ne Olacak Şimdi filminin çekildiği yer ve oyuncu kadrosu ile film hangi yıl çekildi ve Ne Olacak Şimdi filmi nerede çekildi sorularının cevapları merak ediliyor. Filmde, kocası Şakir’in kendisini aldattığını öğrenen ve onu oğluyla birlikte suçüstü yakalayan Nuran, Şakir’den boşanmak için harekete geçiyor ve çocukluk arkadaşı olan Orhan’a başvuruyor. Şakir ise Avukat Özden’i davayı takip etmesi için tutuyor.

2 avukat da mahkeme sırasında birbirlerinden hoşlanmaya başlıyor ve evleniyorlar. Ancak evlilikleri bekledikleri gibi romantik ilerlemiyor. Özden’in sosyeteye yakın olan batılı hayat tarzına Orhan ayak uyduramıyor ve komedi başlıyor. Ne Olacak Şimdi filminin yönetmeni Atıf Yılmaz, yapımcısı Nahit Ataman ve Ertem Eğilmez’dir. Filmin senaristi Sadık Şendil, başrol oyuncuları Nevra Serezli, Şener Şen, Levent Kırca ve Perran Kutman’dır.

hababam sınıfı nerede çekildi, müzesi nerede

Ne Olacak Şimdi filmi hangi yıl çekildi?

Yeşilçam’ın komedi filmlerinden olan Ne Olacak Şimdi filmi 1979 yılında çekildi. Türkiye’de aynı yıl vizyona giren ve sinemaseverler ile buluşan film büyük ilgi görmüştür.

Ne Olacak Şimdi filminin çekildiği yer neresi?

Ne Olacak Şimdi filminin çekildiği yer İstanbul ve Bursa şehirleridir. Filmin bir bölümü İstanbul’da, bir bölümü ise Bursa Uludağ’da çekilmiştir.

Ne Olacak Şimdi filmi nerede çekildi?

Ne Olacak Şimdi filmi İstanbul’un Sarıyer ilçesinde ve çevre semtlerde çekildi. Filmin büyük bölümü için İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki farklı yerlerde çekim setleri kuruldu. Filmdeki tatil sahneleri ise Bursa Uludağ’da çekildi.

canım kardeşim filmi nerede çekildi

Ne Olacak Şimdi filmi oyuncu kadrosu

  • Levent Kırca (Orhan)
  • Şener Şen (Şakir)
  • Perran Kutman (Nuran)
  • Nevra Serezli (Özden)
  • Adile Naşit (Orhan'ın annesi)
  • Selim Naşit (Orhan'ın babası)
  • Neriman Köksal (Betül)
  • Bülent Kayabaş (Rıfat – Rifi)

çiçek abbas filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi

meraklı köfteci nerede çekildi

salako filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi

Yorumlar (0)