Ne Olacak Şimdi nerede çekildi oyuncuları kim ne zaman kaç yılında çekildi?

Televizyon ekranlarında izleyici ile buluşan Ne Olacak Şimdi filminin çekildiği yer, oyuncu kadrosu ve film hangi yıl çekildi sorularının yanıtları ortaya çıktı.

TV - Magazin 01.08.2021, 12:05 01.08.2021, 12:07
Ne Olacak Şimdi nerede çekildi oyuncuları kim ne zaman kaç yılında çekildi?

Show TV’de yayınlanan ve Yeşilçam’ın eğlenceli filmlerinden olan Ne Olacak Şimdi filminin çekim ve yayın detayları araştırılıyor. Ne Olacak Şimdi nerede çekildi, oyuncuları kim, ne zaman kaç yılında çekildi? Sorularının yanıtları merak ediliyor. Yapımcısı Nahit Ataman ve Ertem Eğilmez olan, yönetmen koltuğunda Atıf Yılmaz’ın oturduğu ve senaryosunu Yeşilçam’ın usta senaristi Sadık Şendil’in yazdığı filmin başrollerinde Levent Kırca, Nevra Serezli, Şener Şen ve Perran Kutman rol alıyor.

Komedi türündeki film 83 dakika sürüyor. Ne Olacak Şimdi filminde, eşi Şakir’den boşanmaya çalışan Nuran, çocukluk arkadaşı olan Avukat Orhan’a başvuruyor. Şakir ise davayı öğreniyor ve Avukat Özden’e başvuruyor. Daha sonra 2 avukat boşanma sürecini takip ederken birbirine aşık oluyor ve olaylar gelişiyor, komedi başlıyor. Replikleri ile hala çok konuşulan filmin detayları haberimizde yer alıyor.

çiçek abbas filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi

Ne Olacak Şimdi filmi ne zaman kaç yılında çekildi?

Ne Olacak Şimdi filmi 1979 yılında çekildi. Usta oyuncuların yer aldığı film aynı yıl sinemalarda gösterildi ve büyük ilgi gördü.

Ne Olacak Şimdi nerede çekildi?

Ne Olacak Şimdi filmi İstanbul’un Sarıyer ilçesinde ve Bursa Uludağ’da çekildi. Filmin önemli bir bölümü İstanbul’un Avrupa Yakası’nda, özellikle Sarıyer ve çevresinde yapıldı. Filmdeki tatil sahneleri ise dönemin en ünlü tatil yerlerinden olan Uludağ’da yapılmıştır.

hababam sınıfı nerede çekildi, müzesi nerede

Ne Olacak Şimdi oyuncuları kim?

  • Levent Kırca - Orhan
  • Perran Kutman - Nuran
  • Nevra Serezli - Özden
  • Şener Şen - Şakir
  • Adile Naşit - Orhan'ın annesi
  • Selim Naşit - Orhan'ın babası
  • Neriman Köksal - Betül
  • Bülent Kayabaş - Rıfat (Rifi)

salako filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi

Yorumlar (0)