Nereden Çıktı Bu Velet filmi kaç yılında çekildi – hangi yıl çekildi, Nereden Çıktı Bu Velet çekildiği yer neresi?

Yeşilçam’ın komedi filmlerinden olan Nereden Çıktı Bu Velet filmi ne zaman çekildi, nerede çekildi ve oyuncuları kim soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 28.06.2020, 20:01
Nereden Çıktı Bu Velet filmi kaç yılında çekildi – hangi yıl çekildi, Nereden Çıktı Bu Velet çekildiği yer neresi?

Yönetmen koltuğunda Osman F. Seden’in oturduğu Nereden Çıktı Bu Velet filminin ne zaman çekildiği, nerede çekildiği ve oyuncularının kim olduğu araştırılmaya devam ediyor. Nereden Çıktı Bu Velet filmi kaç yılında çekildi? Nereden Çıktı Bu Velet hangi yıl çekildi? Nereden Çıktı Bu Velet filminin çekildiği yer neresi? Sorularının yanıtı bulundu. Oyuncu kadrosunda Zeki Alasya, Metin Akpınar, Hale Soygazi, Nisa Serezli, Murad Koçyiğit, Melek Ayberk isimlerinin yer aldığı Nereden Çıktı Bu Velet filminde 2 arkadaşın kimsesiz bir çocuğa sahip çıkmalarının hikayesi anlatılıyor. Bir gün evlerine giderken bir çocuk bulan Metin ve Zeki çevrelerinden çocuğu gizlemeye çalışırken başlarına komik olaylar geliyor. Nereden Çıktı Bu Velet filminin kaç yılında çekildiği, hangi yıl çekildiği ve çekildiği yer haberimizde yer alıyor.

NEREDEN ÇIKTI BU VELET FİLMİ KAÇ YILINDA ÇEKİLDİ – HANGİ YIL ÇEKİLDİ?

Yeşilçam’ın birçok ünlü oyuncusunun aynı yapımda buluştuğu Nereden Çıktı Bu Velet filmi 1975 yılında çekildi. Filmin aynı yılın 1 Nisan’ında sinemalarda gösterilmeye başlandığı da biliniyor.

NEREDEN ÇIKTI BU VELET FİLMİNİN ÇEKİLDİĞİ YER NERESİ?

Nereden Çıktı Bu Velet filminin çekildiği yer İstanbul’un farklı semt ve ilçeleridir. Zeki ve Metin filmleri genelde İstanbul’un Avrupa Yakası’nda çekiliyor. Nereden Çıktı Bu Velet filminin de Avrupa Yakası’nda çekildiği biliniyor.

Yorumlar (0)