Nereden Çıktı Bu Velet filmi nerede çekildi, oyuncuları kim,  Nereden Çıktı Bu Velet ne zaman çekildi?

Nereden Çıktı Bu Velet filminin çekildiği yer, oyuncu kadrosu ve filmin hangi yıl, kaç yılında çekildiği soruları cevap buldu.

TV - Magazin 28.06.2020, 20:00
Nereden Çıktı Bu Velet filmi nerede çekildi, oyuncuları kim,  Nereden Çıktı Bu Velet ne zaman çekildi?

Fox TV ekranlarında yayınlanan Yeşilçam’ın eğlenceli filmlerinden Nereden Çıktı Bu Velet filminin çekildiği yer, oyuncu kadrosu ve filmin hangi yıl – kaç yılında çekildiği araştırılmaya devam ediyor. Nereden Çıktı Bu Velet filmi nerede çekildi? Nereden Çıktı Bu Velet filmi oyuncuları kim? Nereden Çıktı Bu Velet filmi ne zaman çekildi? Sorularının yanıtı ortaya çıktı. Yönetmenliğini Osman F. Seden’in yaptığı ve 1 saat 24 dakika süren filmin başrollerinde Zeki Alasya, Metin Akpınar, Hale Soygazi, Nisa Serezli ve Murat Koçyiğit ile birlikte Melek Ayberk rol alıyor. Miras kavgası nedeniyle öldürülmek istenen küçük bir çocuğu tesadüfen bulan Zeki ve Metin’in hikayesinde komik olaylar ekrana taşınıyor. Nereden Çıktı Bu Velet filminin nerede çekildiği, oyuncuları ve filmin ne zaman çekildiği soruları haberimizde yer alıyor.

NEREDEN ÇIKTI BU VELET FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Yeşilçam’ın eğlenceli komedi yapımlarından olan Nereden Çıktı Bu Velet filmi İstanbul’un farklı semt ve ilçelerinde çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un birçok farklı noktasında çekim seti kuruldu.

NEREDEN ÇIKTI BU VELET FİLMİ OYUNCULARI KİM?

Zeki Alasya (Zeki)

Metin Akpınar (Metin)

Hale Soygazi

Nisa Serezli

Murat Koçyiğit

Melek Ayberk

NEREDEN ÇIKTI BU VELET FİLMİ NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

İzleyenlerin kahkahaya boğulduğu Nereden Çıktı Bu Velet filmi 1975 yılında çekildi. Nereden Çıktı Bu Velet filmi 1 Nisan 1975 tarihinde sinemalarda gösterildi ve seyirci ile buluştu.

Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 27 Ocak 2021
İmsak 06:49
Güneş 08:14
Öğle 13:29
İkindi 16:11
Akşam 18:34
Yatsı 19:54