Nereye Bakıyor Bu Adamlar filmi kaç yılında çekildi, Nereye Bakıyor Bu Adamlar filminin çekildiği yer neresi?

Yeşilçam yapımlarından Nereye Bakıyor Bu Adamlar filmi nerede çekildi, ne zaman çekildi ve hangi yıl çekildiği soruları cevap buldu.

TV - Magazin 30.06.2020, 20:01
Nereye Bakıyor Bu Adamlar filmi kaç yılında çekildi, Nereye Bakıyor Bu Adamlar filminin çekildiği yer neresi?

Yeşilçam efsanesi televizyon ekranlarında sürüyor. Fox TV’de yayınlanan Nereye Bakıyor Bu Adamlar filminin nerede çekildiği, ne zaman ve hangi yıl çekildiği araştırılmaya devam ediyor. Nereye Bakıyor Bu Adamlar filmi kaç yılında çekildi? Nereye Bakıyor Bu Adamlar filminin çekildiği yer neresi? Sorularının cevabı aranıyor. Metin Akpınar ve Zeki Alasya ikilisinin başrol oynadığı ve ikilinin en meşhur filmlerinden olan Nereye Bakıyor Bu Adamlar filminin senaristi Ahmet Üstel’dir. Osman F. Seden’in yönetmen, Hürrem Erman’ın yapımcı olduğu film komedi ve dram türü ile ekranlara geliyor. Nereye Bakıyor Bu Adamlar filminin kaç yılında çekildiği ve çekildiği yerin neresi olduğu soruları haberimizde yanıt buluyor.

NEREYE BAKIYOR BU ADAMLAR FİLMİ KAÇ YILINDA ÇEKİLDİ?

Bir dönem ayrılmaz ikili olarak onlarca filmde birlikte oynayan Zeki Alasya ile Metin Akpınar’ın rol aldığı Nereye Bakıyor Bu Adamlar filmi 1976 yılında çekildi. Nereye Bakıyor Bu Adamlar filmi 1976 yılının Nisan ayında sinemalarda izleyicilerle buluştu.

NEREYE BAKIYOR BU ADAMLAR FİLMİNİN ÇEKİLDİĞİ YER NERESİ?

80 dakika olarak çekilen Nereye Bakıyor Bu Adamlar filminin çekildiği yer İstanbul Saraçhane ve Divan Yolu Caddesi ile İstanbul’un adaları arasında bulunan Büyükada’dır.

Yorumlar (0)
28°
az bulutlu
Namaz Vakti 19 Eylül 2020
İmsak 05:28
Güneş 06:50
Öğle 13:10
İkindi 16:38
Akşam 19:21
Yatsı 20:38