Nereye Bakıyor Bu Adamlar filmi nerede çekildi hangi semtte ilçede, kaç yılında ne zaman çekildi?

Zeki Alasya ile Metin Akpınar’ın başrol oynadığı Nereye Bakıyor Bu Adamlar filminin çekildiği yer ve film kaç yılında çekildi soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 30.06.2020, 19:58 13.06.2021, 19:31
Nereye Bakıyor Bu Adamlar filmi nerede çekildi hangi semtte ilçede, kaç yılında ne zaman çekildi?

Nereye Bakıyor Bu Adamlar filmi televizyon ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Filmin çekildiği yeri, kaç yılında çekildiğini ve diğer detaylarını merak eden izleyiciler, Nereye Bakıyor Bu Adamlar filmi nerede çekildi? Nereye Bakıyor Bu Adamlar filmi ne zaman çekildi? Sorularına cevap arıyor. Yönetmen koltuğunda Osman F. Seden’in oturduğu, yapımcısı Hürrem Erman olan, senaryosunu ise Ahmet Üstel’in yazdığı Nereye Bakıyor Bu Adamlar filminin başrollerini Metin Akpınar, Zeki Alasya ve Süleyman Turan paylaşıyor. Görüntü yönetmeni Erdoğan Engin olan ve 80 dakika süren filmin nerede çekildiği ve ne zaman çekildiği soruları haberimizde yanıt buluyor.

NEREYE BAKIYOR BU ADAMLAR NEREDE ÇEKİLDİ?

Yeşilçam filmleri arasında popüler bir film olan ve replikleri ile hafızalara kazınan Nereye Bakıyor Bu Adamlar filmi İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Saraçhane ve Divan Yolu Caddesi’nde, Anadolu Yakası’nda bulunan Büyükada’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un her iki yakasında da çekim setleri kuruldu.

NEREYE BAKIYOR BU ADAMLAR FİLMİ NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

Zeki-Metin ikilisinin en ünlü yapımlarından olan Nereye Bakıyor Bu Adamlar filmi 1976 yılında çekildi. Filmin aynı yıl Nisan ayında sinemalarda gösterildiği biliniyor.

Yorumlar (0)