Ölümlü Dünya filmi nerede çekildi oyuncuları kim ne kadar izlendi gişe hangi kanalda oynuyor ne zaman kaç yılında çekildi?

Ölümlü Dünya filminin sonunda çalan şarkı, çekim yerleri, oyuncu kadrosu, konusu, izlenme sayısı, gişe ve hasılat bilgileri ile oynadığı kanal ve diğer merak edilenleri cevap buldu.

TV - Magazin 01.08.2022, 13:23 01.08.2022, 13:27
Ölümlü Dünya filmi nerede çekildi oyuncuları kim ne kadar izlendi gişe hangi kanalda oynuyor ne zaman kaç yılında çekildi?

Ünlü oyuncuların bir araya geldiği Ölümlü Dünya filminin çekim yeri, oyuncu kadrosu, karakterleri, filmin izlenme sayısı ve gişe hasılat bilgileri ile oynadığı kanal merak ediliyor. Ölümlü Dünya filmi nerede çekildi? Ölümlü Dünya filmi oyuncuları kim? Ölümlü Dünya filmi ne kadar izlendi, gişe hasılat bilgileri ne? Ölümlü Dünya filmi hangi kanalda oynuyor? Ölümlü Dünya ne zaman kaç yılında çekildi? Sorularına yanıt bulundu. Yönetmen koltuğunda Ali Atay’ın oturduğu, TAFF Pictures tarafından yapılan Ölümlü Dünya filminin senaryosunu Ali Atay, Aziz Kedi, Feyyaz Yiğit, Volkan Sümbül ve Ali Demirel birlikte yazdı.

Müziklerini Murat Çekem, Ozan Tügen ve Deniz Doğançay’ın hazırladığı komedi filmi 2017 yılında çekilmiş ve 2018 yılının ilk ayında vizyona girmişti. 107 dakika süren film mooibet vizyonda iken ilk 3 günde 109.439 kişi tarafından izlenmişti. Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Doğu Demirkol ve Feyyaz Yiğit gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Ölümlü Dünya filminin merak edilen ayrıntıları haberimizde cevap buluyor.

Ölümlü Dünya filmi ne zaman çekildi kaç yılında?

Ölümlü Dünya filmi 2017 yılında çekildi. Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan film 2018 yılında vizyona girerek sinemaseverler ile buluştu.

Ölümlü Dünya filmi nerede çekildi?

Televizyonda yayınlanan ve Ali Atay’ın yönettiği Ölümlü Dünya filmi İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakası’nda, farklı semtlerde ve mahallelerde çekildi. Filmin bir bölümünde yer alan lokanta sahnelerinin İstanbul’un Kadıköy ilçesinde yer alan Haydarpaşa Garı’nda çekildiği biliniyor.

Ölümlü Dünya filmi konusu ne?

Ölümlü Dünya filminde, Haydarpaşa Garı’nda Anadolu Tat Lokantası’nı işleten Mermer ailesinin hikayesi konu ediliyor. 8 kişiden oluşan aile kendi halinde, sıradan bir hayat yaşar gibi görünüyor ancak nesilden nesile devam eden kiralık katillik işi yapıyorlar ve dünya çapında dev bir organizasyon için çalışıyorlar. Organizasyonun bazı kuralları ihlal edilince işler karışıyor ailenin kimliği açığa çıkıyor.

Ölümlü Dünya filmi oyuncuları kim?

  • Ahmet Mümtaz Taylan (Gazanfer)
  • Alper Kul (Oktay)
  • Sarp Apak (Serhan)
  • İrem Sak (Begüm)
  • Doğu Demirkol (Zafer)
  • Feyyaz Yiğit (Serbest)
  • Meltem Kaptan (Sevil)
  • Mehmet Özgür (İlhami)
  • Özgür Emre Yıldırım (Atakan)

Ölümlü Dünya filminin oyuncu kadrosunda yer alan diğer oyuncu, karakterler ise şunlar; Ferit Kaya (Arif), İbrahim Selim (Müşteri), Kubilay Tuncer (Müffetiş), Mustafa Kırantepe (Kahya), Güneş Hayat (Begüm'ün annesi), Osman Alkaş (Begüm'ün babası), Ender Gözü (Resepsiyonist), Gümeç Alpay Aslan (Itır).

Ölümlü Dünya filmi ne kadar izlendi gişe hasılat ne?

Ölümlü Dünya filmi gişesi ortaya çıktı. Ölümlü Dünya filmi sinemalarda toplam 585.145 kişi tarafından izlendi. İlk üç günde 109.439 kişi tarafından izlenen film 7 milyon TL hasılat elde etti.

Ölümlü Dünya filmi hangi kanalda oynuyor?

Dev kadrolu Ölümlü Dünya filmi ATV kanalında oynuyor. Ünlü isimlerin rol aldığı ve 1 Ağustos Pazartesi günü öğleden sonra izleyicilerle buluşacak olan Ölümlü Dünya filminin başlama saati ise 14.00 olarak duyuruldu.

Yorumlar (0)