Öyle Olsun filminin oyuncuları kim, nerede çekildi, hangi yıl ne zaman kaç yılında çekildi, konusu ne?

Show TV ekranlarında yayınlanan Öyle Olsun Yeşilçam filminin çekildiği yer, oyuncu kadrosu, hikayesi ve ne zaman çekildi soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 28.02.2021, 14:10 09.06.2021, 18:23
Öyle Olsun filminin oyuncuları kim, nerede çekildi, hangi yıl ne zaman kaç yılında çekildi, konusu ne?

Yeşilçam filmlerinin en ilgi çeken yapımlarından olan Öyle Olsun filmi televizyon ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın detaylarını merak eden izleyiciler, Öyle Olsun filmi nerede çekildi, oyuncuları kim, kaç yılında çekildi, konusu ne? Sorularının yanıtlarını araştırıyor. Orhan Aksoy’un yönettiği, yapımcısı Nahit Ataman, senaristi Sadık Şendil ve Suphi Tekniker olan filmin başrollerini Tarık Akan, Müjde Ar ve Hulusi Kentmen paylaşıyor. Görüntü yönetmeni Hüseyin Özşahin olan Yeşilçam filmi Arzu Film tarafından komedi türü ile çekilmiştir.

Öyle Olsun filminde, tuzak kurduğu kadına aşık olan bir adamın hikayesi anlatılıyor. Gazeteci olan Ferit, yeni bir yazı dizisi için kolları sıvar. Ünlü firmaların sahtekarlıklarını yazmaya başlar. Son yazısında ise ünlü fabrikatör Hulusi Bey’in ürettiği yağlar hakkında haber yayınlar. Bu haberler ile gazete büyük ilgi görür. Daha sonra Ferit, Hulusi Bey’in kızını başka bir erkekle birlikte görür. Bunu da gazetede yayınlar. Ancak büyük bir hata yapmıştır ve Hulusi Bey, gazeteyi tamamen batıracak bir dava açar. Ferit ise davayı kazanmak için Alev’e tuzak hazırlar. Ancak işleri umduğu gibi gitmez. Öyle Olsun filminin çekildiği yer, oyuncu kadrosu, hikayesi ve film ne zaman çekildi sorularının yanıtları ortaya çıktı.

tatlı dillim filminin çekildiği yer neresi ne zaman çekildi

Öyle Olsun filmi kaç yılında çekildi?

Yeşilçam’ın seyrine doyulmaz filmlerinden olan Öyle Olsun filmi 1976 yılında çekildi. Film aynı yıl sinemalarda izleyiciler ile buluştu ve büyük ilgi gördü.

Öyle Olsun filmi nerede çekildi?

Yeşilçam yapımları arasında olan Öyle Olsun filmi İstanbul ve Bursa şehirlerinde çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü Bursa Uludağ’da yapıldı. Ayrıca filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçe ve semtlerinde de çekim setleri kuruldu.

Öyle Olsun filmi konusu ne?

Öyle Olsun filminde, gazeteci olan ve zengin iş adamlarının yaptığı dolandırıcılık faaliyetlerine ışık tutan Ferit’in, fabrikatör Hulusi Bey ve kızı Alev ile macerası ekranlara geliyor. Hulusi Bey’in de insanları kandırdığını düşünen Ferit, haber dizisi için kolları sıvıyor ancak işler beklediği gibi gitmiyor.

delisin filmi nerede çekildi kaç yılında alembeyendi nerede

Öyle Olsun filmi oyuncuları kim?

  • Tarık Akan - Ferit
  • Müjde Ar – Alev
  • Hulusi Kentmen - Alev'in babası
  • Şevket Altuğ
  • Ayşen Gruda
  • İhsan Yüce

ölmeden önce izlenmesi gereken filmler listesi

Yorumlar (0)