Pınar Altuğ eşi kaç yaşında, aslen nereli, kimin kızı, eşi kim, boyu kaç, burcu ne?

Oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ’un memleketi, babası, boy kilo bilgisi, hangi burç olduğu ve eşi Yağmur Atacan’ın yaşı hakkındaki sorular yanıt buldu.

TV - Magazin 19.04.2021, 14:04
Pınar Altuğ eşi kaç yaşında, aslen nereli, kimin kızı, eşi kim, boyu kaç, burcu ne?

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ’un hayatına dair detaylar merak ediliyor. Pınar Altuğ aslen nereli, kimin kızı, boyu kaç, burcu ne, eşi kim, Pınar Altuğ eşi kaç yaşında? Sorularının yanıtları araştırılıyor. 2 Eylül 1974 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, 1995 yılından günümüze yakından tanınan bir isim. Eski manken olan Altuğ, oyunculuk ve sunuculuk kariyerine devam ediyor. Saint Benoit Fransız Lisesi’nde eğitim gören ve o yıllarda mankenlik kariyerine başlayan Altuğ, 1994 yılında Miss Turkey seçildi. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’ndeki eğitimini yarıda bıraktı.

1995 yılında televizyon hayatına başlayan Pınar Altuğ, 1998 yılına kadar farklı magazin programlarında sunucu olarak görev aldı. 1999 yılında ise Pınar’ın Yemek Zevki adlı bir programı hazırlayıp sundu. 2000 yılında Kurt Kapanı adlı dizide rol alan Altuğ, daha sonra ise Çocuklar Duymasın, Omuz Omuza, Davetsiz Misafir ve İlk Aşkım dizilerinde yer aldı. Uzun soluklu bir dizi olan Çocuklar Duymasın dizisinde Meltem Çetinoğlu karakteri ile geniş kitleler tarafından tanınan oyuncu, 2003 yılında Pınar’ın Mutfağından adlı bir yemek kitabına imza attı.

2004 ile 2006 yılları arasında Türkiye’nin Yıldızları adlı programı sunan Pınar Altuğ, 2010 yılında yeniden başlayan Çocuklar Duymasın dizisinde yeniden rol aldı. 2000 yılında Umut Elçioğlu ile evlenen ve 2003 yılında olaylı bir şekilde boşanan Altuğ, 2008 yılında Yağmur Atacan ile evlendi.

hadise

Pınar Altuğ aslen nereli?

Oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ aslen İstanbulludur. İstanbul’da doğup büyüyen Altuğ, yaşamını eşi ve kızı ile İstanbul’da sürdürmektedir.

Pınar Altuğ kimin kızı?

Pınar Altuğ Niyazi Altuğ’un kızıdır. Magazin basınında oyuncu Şevket Altuğ’un kızı olduğu yönünde haberler yayınlanmıştır ancak bu gerçeği yansıtmıyor.

Pınar Altuğ eşi kim kaç yaşında?

Pınar Altuğ’un eşi 2008 yılında evlendiği Yağmur Atacandır. Pınar Altuğ’un eşi Yağmur Atacan 19 Mayıs 1983 doğumludur ve 38 yaşındadır. Çiftin bu evlilikten 2009 yılında dünyaya gelen Su Atacan adında bir kızları bulunuyor.

defne samyeli

Pınar Altuğ boyu kaç?

Oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ’un boyu 1.73 cm’dir. Pınar Altuğ, 2018 yılında düzenlenen 45. Altın Kelebek Ödülleri’nde Çocuklar Duymasın dizisi ile En İyi Komedi Kadın Oyuncusu ödülünü kazanmıştır.

Pınar Altuğ burcu ne?

2 Eylül doğumlu olan Pınar Altuğ’un burcu Başak’tır. Altuğ son olarak Fox TV ekranlarında yayınlanan Pınar Altuğ ile Ramazan Lezzetleri adlı program ile ekranlara gelmiştir.

saba tümer

Yorumlar (0)