Rambo Son Kan oyuncuları isimleri ne zaman çekildi Rambo Son Kan hangi kanalda nerede çekildi?

Rambo Son Kan filmi oyuncu kadrosu karakterleri, film kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor ve Rambo Son Kan filminin çekildiği yer, çekim yeri ortaya çıktı.

TV - Magazin 19.08.2022, 16:43
Rambo Son Kan oyuncuları isimleri ne zaman çekildi Rambo Son Kan hangi kanalda nerede çekildi?

Televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşacak olan Rambo Son Kan filminin çekim ve yayın detayları araştırılıyor. Rambo Son Kan oyuncuları isimleri, Rambo Son Kan ne zaman çekildi, Rambo Son Kan hangi kanalda oynuyor, Rambo Son Kan nerede çekildi sorularının yanıtları merak ediliyor. Rambo serisinin başrol oyuncusu Sylvester Stallone, bu karaktere beşinci kaz hayat veriyor. Filmde, inzivaya çekilmiş olan ve izole bir hayat süren John Rambo’nun, eski bir ahbabının torunun kaybolmasından sorumlu insan kaçakçısı çeteyi durdurma çabasını ekranlara geliyor.

Orijinal adı Rambo: Last Blood olan Rambo Son Kan filminin başrollerinde Sylvester Stallone, Paz Vega, Sergio Peris-Mencheta, Adriana Barraza,Yvette Monreal, Genie Kim, Joaquín Cosío ve Oscar Jaenada var. Rambo 4 filminin ardından rexusbet yeni bir Rambo filminin çekilip çekilmeyeceği tartışılırken, 2015 yılında bir araya gelen Sylvester Stallone ve Rambo karakterinin yaratıcısı David Morrell, Rambo’nun yeni macerası için hikayeyi oluşturmuş, ancak yapımcılar, insan kaçakçılığı konusunu işlemek istemişlerdi. Stallone ve Morrell bu fikri desteklemediği için Rambo’nun yeni film projesi rafa kaldırılmış, sonraki yıllarda ise çekimlerine başlanmıştı.

Rambo Son Kan ne zaman çekildi?

Rambo Son Kan filmi 2018 yılında çekildi. Film 20 Eylül 2019 tarihinde sinemalarda vizyona girerek sinemaseverlerin beğenisine sunuldu. 89 dakika süren film 50 milyon dolar prodüksiyon bütçesi ve 30 milyon dolar baskı reklam bütçesi ile çekildi. Film 91,5 milyon dolar hasılat elde etti. Rambo 4’ün devam filmi olarak çekilen yapımda Rambo, Meksikalı uyuşturucu karteli tarafından kaçırılan ve fuhuşa zorlanan evlatlık kızını kurtarmak için Meksika'ya gidiyor.

Rambo Son Kan nerede çekildi?

Rambo Son Kan filmi Bulgaristan ve İspanya’da çekildi. Temel çekimler Bulgaristan’da ve İspanya’da yapıldı. Ek çekimler için Kanarya Adaları’nda çekim setleri kuruldu. Filmin yönetmen koltuğunda Adrian Grünberg oturuyor. Filmin senaryosunu Matt Cirulnick ile birlikte Sylvester Stallone birlikte yazdı. Filmin yapımcıları rexusbet giriş arasında Avi Lerner, Kevin King Templeton, Yariv Lerner ve Les Weldon var.

Rambo Son Kan hangi kanalda oynuyor?

Rambo Son Kan filmi Show TV kanalında oynuyor. Film 19 Ağustos akşamı saat 20.00’de ve hemen sonrasında 23.45’te sinemaseverler ile Show TV ekranlarında buluşacak. Filmin müziklerini Brian Tyler hazırladı. Millennium Media ve Balboa Productions tarafından Aksiyon ve Gerilim türlerinde çekilen film Show TV’de yayınlanacak.

Rambo Son Kan oyuncuları isimleri

 • Sylvester Stallone - John J. Rambo
 • Paz Vega - Carmen Delgado
 • Sergio Peris-Mencheta - Hugo Martinez
 • Adriana Barraza - Maria Beltran
 • Yvette Monreal - Gabrielle
 • Genie Kim - Yenah Han
 • Joaquín Cosío
 • Óscar Jaenada - Victor Martinez
 • Louis Mandylor - Sheriff
 • Sheila Shah - Alejandra
 • Díana Bermudez - Juanita
 • Jessica Madsen
 • Dimitri Vegas
Yorumlar (0)