Rehber: Hz. Mevlana filmi konusu, oyuncuları, nerede çekildi, ne zaman - hangi kanalda

Bu akşam yayınlanacak Rehber: Hz. Mevlana filminin konusu, oyuncuları, nerede çekildiği, ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacağı araştırılıyor.

TV - Magazin 05.06.2020, 22:21
Rehber: Hz. Mevlana filmi konusu, oyuncuları, nerede çekildi, ne zaman - hangi kanalda

Rehber: Hz. Mevlana filmi bu akşam televizyon ekranlarında yayınlanacak. Filmin yönetmenliğini Ahmet Sönmez, senaristliğini Mehmet Uyar üstleniyor. 2013 yapımı filmin bu akşam binlerce kişiyi ekran başında toplaması bekleniyor. Filmin başlamasına kısa süre kala izleyiciler, Rehber: Hz. Mevlana filminin konusunu, oyuncularını, nerede çekildiğini, ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacağını araştırıyor ve sorularına yanıt arıyor. Rehber: Hz. Mevlana filmiyle ilgili detayları haberimizden öğrenebilirsiniz...

REHBER: HZ. MEVLANA FİLMİ KONUSU

Rehber: Hz. Mevlana filminde, Juliet, Mevlana’yı tanımak için Amerika’dan Türkiye’ye geliyor ve ona Suat rehberlik ediyor. Filmde, Juliet ve Suat’ın hem Mevlana’ya hem de birbirlerine duydukları aşk anlatılıyor.

REHBER: HZ. MEVLANA FİLMİ OYUNCULARI

  • Sedat Savtak
  • Hüseyin Özay
  • Şefik Onatoğlu
  • Burcu Sülün
  • Selçuk Gülmeriç
  • Nihat Sönmez

REHBER: HZ. MEVLANA FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ

Rehber: Hz. Mevlana filmiyle ilgili en çok merak edilen konulardan biri de filmin nerede çekildiği oldu. Rehber: Hz. Mevlana filminin çekimleri İstanbul'da yapıldı. Çekimler için İstanbul'un birçok noktasına set kuruldu.

REHBER: HZ. MEVLANA FİLMİ NE ZAMAN - HANGİ KANALDA

Rehber: Hz. Mevlana filmi bu akşam saat 22.45’te Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak.

Yorumlar (0)