Sağ Salim 2 filmi nerede çekildi, oyuncuları kim, Sağ Salim 2: Sil Baştan ne zaman çekildi, hangi kanalda?

Sağ Salim 2: Sil Baştan filminin çekildiği yer, çekim yeri, oyuncu kadrosu, kaç yılında, ne zaman çekildiği ve oynadığı kanal ortaya çıktı.

TV - Magazin 31.05.2020, 21:14
Sağ Salim 2 filmi nerede çekildi, oyuncuları kim, Sağ Salim 2: Sil Baştan ne zaman çekildi, hangi kanalda?

Eğlenceli komedi filmlerinden olan Sağ Salim 2: Sil Baştan filmi televizyon ekranlarında yayınlanacak. Sağ Salim 2 filminin çekildiği yer, çekim yeri, oyuncu kadrosu ve karakterleri, kaç yılında, ne zaman çekildiği ve oynadığı kanal merak ediliyor. Sağ Salim 2: Sil Baştan filmi ne zaman çekildi, hangi kanalda oynuyor? Sağ Salim 2 nerede çekildi, oyuncuları kim? Sorularının yanıtı bulundu. Ersoy Güler’in yazıp yönettiği, başrollerde Burçin Bildik, Ezgi Asaroğlu, Hüseyin Avni Danyal, Nazlı Tosunoğlu ve Murat Akkoyunlu’nun olduğu Sağ Salim 2 filmi 98 dakika sürüyor. 4.685.899 TL hasılat yapan ve devam filmi de çekilen Sağ Salim 2 filminde Recai, Salim ve Nihal’i bırakıp kaçıyor. Salim ve Nihal ise yurt dışına kaçmaya çalışıyor. Bunun için Pala lakaplı bir adamla görüşmeye gidiyorlar ve ortalık karışıyor. Sağ Salim 2 filminin detayları haberimizde yer alıyor.

SAĞ SALİM 2 NEREDE ÇEKİLDİ, ÇEKİLDİĞİ YER NERESİ?

Sağ Salim 2 filmi Karadeniz şehirlerinden olan Kastamonu ilinin Cide ilçesinde çekildi. Sağ Salim 2: Sil Baştan filminin çekildiği yer Kastamonu şehridir. Filmin tamamının Cide ilçesinde çekildiği ve Cide halkının da filmde oynadığı biliniyor.

SAĞ SALİM 2 OYUNCULARI VE KARAKTERLERİ KİM?

Burçin Bildik (Salim)

Ezgi Asaroğlu (Nihal)

Hüseyin Avni Danyal (Muhtar)

Nazlı Tosunoğlu (Sütlü Nuriye)

Murat Akkoyunlu (Gıcır Hasan)

Metin Yıldız (Mahir)

Erkan Bektaş (Sacit)

Yakup Yavru (Halit ve Ölemeyen Adam)

Hakan Vanlı (Tekin)

Ececan Gümeci (Figen)

SAĞ SALİM 2: SİL BAŞTAN NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

Sağ Salim filminin devam filmi olarak çekilen Sağ Salim 2: Sil Baştan filmi 2014 yılında çekildi ve 10 Ocak 2014’de vizyona girdi.

SAĞ SALİM 2 HANGİ KANALDA OYNUYOR?

Eğlenceli komedi yapımlarından olan Sağ Salim 2 filmi Show TV kanalında oynuyor. Sağ Salim 2: Sil Baştan filmi saat 21.45’de izleyiciler ile buluşacak.

Yorumlar (0)