Şansımı Seveyim nerede çekildi, göl / dere kenarı nerede, Şansımı Seveyim filmi oyuncuları kim, hangi kanalda?

Şansımı Seveyim filmi nerede çekilmiştir, oyuncu kadrosu / karakterleri kim, konusu nedir ve hangi kanalda oynuyor soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 24.05.2020, 13:07
Şansımı Seveyim nerede çekildi, göl / dere kenarı nerede, Şansımı Seveyim filmi oyuncuları kim, hangi kanalda?

Komedi filmi olan Şansımı Seveyim filmi televizyon ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Şansımı Seveyim filminin çekim yerleri, oyuncu kadrosu, karakterleri, konusu ve oynadığı kanal merak ediliyor. Şansımı Seveyim nerede çekildi? Şansımı Seveyim göl / dere kenarı nerede? Şansımı Seveyim filmi oyuncuları kim? Şansımı Seveyim filmi hangi kanalda oynuyor? Soruları yanıt buldu. Yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar’ın oturduğu, senaryosunu Ferhat Ergün’ün yazdığı, başrolde Cem Gelinoğlu’nun oynadığı Şansımı Seveyim filmi TAFF Pictures tarafından yapıldı. 2017 yapımı film aynı yıl vizyona girdi. Sakarlıkları ve uğursuzlukları ile meşhur bir adamın hikayesi olan Şansımı Seveyim filmi hakkında merak edilenler haberimizde yanıt buluyor.

ŞANSIMI SEVEYİM FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Şansımı Seveyim filmi İstanbul Beykoz ve Kocaeli’nin Darıca ilçesinde çekildi. Filmin çekimlerinin yaklaşık 3 ay sürdüğü biliniyor.

ŞANSIMI SEVEYİM FİLMİ GÖL / DERE KENARI NEREDE?

Şansımı Seveyim filmi göl / dere kenarı Kocaeli’nin Darıca ilçesindedir. İzleyicileri kahkahaya boğacak olan film televizyon ekranlarında yayınlanacak.

ŞANSIMI SEVEYİM FİLMİ OYUNCULARI KİM?

Cem Gelinoğlu (Sebahattin)

Gökhan Kıraç (İzzet)

Zerrin Sümer (Meryem)

Ümit Yesin (Sado)

Metin Yıldız (Nizam)

Zeynep Tuğçe Bayat (Yaprak)

Gülsüm Alkan (Sabiha)

Mustafa Kırantepe (Durmuş)

ŞANSIMI SEVEYİM FİLMİ HANGİ KANALDA OYNUYOR?

Şansımı Seveyim filmi ATV kanalında oynuyor. Büyük bir ilgiyle izlenecek olan filmin başlama saati ise 13.05 olarak duyuruldu.

Yorumlar (0)