Şendul Şaban oyuncular kim, filmdeki küçük kızın ismi, Şendul Şaban filmi nerede çekildi, konusu ne?

Şendul Şaban filmi oyuncu kadrosu, çekim yeri, filmdeki küçük kızın kim olduğu, filmin kaç yılında, ne zaman çekildiği ve hikayesi ortaya çıktı.

TV - Magazin 27.06.2021, 16:08 27.06.2021, 12:01
Şendul Şaban oyuncular kim, filmdeki küçük kızın ismi, Şendul Şaban filmi nerede çekildi, konusu ne?

Kemal Sunal’ın başrolde olduğu Şendul Şaban filmi televizyon izleyicisi ile buluşuyor. Yönetmeni ve senaristi Kartal Tibet olan Şendul Şaban filmi 1985 yılında çekildi. Şendul Şaban filmindeki küçük kızın ismini, filmin oyuncu kadrosunu, konusunu ve ne zaman çekildiğini öğrenmek isteyen izleyiciler, Şendul Şaban oyuncular kim? Şendul Şaban filmindeki küçük kızın ismi ne, küçük kız kim? Şendul Şaban filmi nerede çekildi? Şendul Şaban filmi konusu ne, film kaç yılında, ne zaman çekildi? Sorularına yanıt arıyor. Kemal Sunal’ın başrolde olduğu eğlenceli Şendul Şaban filmine dair detaylar ortaya çıktı.

şenduş şaban filmi

ŞENDUL ŞABAN OYUNCULAR KİM?

  • Kemal Sunal (Şaban)
  • Nevra Serezli (Necla)
  • Halit Akçatepe (Ali)
  • Ayşen Gruda (Ayşen)
  • Ayten Erman (Ayten)
  • Ayben Erman (Canan)
  • Hikmet Gül (Dardariye Nine)
  • Hikmet Karagöz (Eskici)
  • Hüseyin Kutman (Murat Bey-Necla'nın Patronu)
  • Ezo Sunal (Melek)

meraklı köfteci filmi nerede çekildi

ŞENDUL ŞABAN FİLMİNDEKİ KÜÇÜK KIZ KİM, İSMİ NEDİR?

Şendul Şaban filmindeki küçük kızın Ezo Sunal olduğu yönünde bilgiler var ancak bu bilginin doğru olmadığını belirten internet kullanıcıları da mevcut. Şendul Şaban filminde oynayan küçük kızın isminin Kemal Sunal’ın gerçek kızı olan Ezo Sunal olduğu bilgisinin doğru olup olmadığı kesinlik kazanmadı.

ŞENDUL ŞABAN FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Şendul Şaban filmi İstanbul’un Cihangir semtinde çekildi. Kemal Sunal’un Kapıcılar Kralı ve Çöpçüler Kralı filmleri de aynı mahallede çekildi. Filmde görülen park Cihangir Parkı’dır. Ayrıca filmdeki market sahnesi de Şişli’deki Ankara Pazarı’nda çekilmiştir. Şendul Şaban filmi çekim yeri Cihangir semti ve Cihangir Güneşli Sokak’tır.

salako filmi nerede çekildi kaç yılında

ŞENDUL ŞABAN FİLMİ KONUSU NEDİR?

Sineray Film Stüdyo’da hazırlanan ve müziklerini Cahit Berkay’ın yaptığı Şendul Şaban filmi konusu: Şaban, Ali ile birlikte bir fabrikada işçidir. Zam isteyen ikiliyi patronları kovar. Bir süre iş ararlar ancak işe giremezler. Şaban’ın karısı Necla ise Şaban’a kadınların daha kolay iş bulabileceğini söyler ve iddiaya girerler. Necla işe girince evdeki roller değişir ve Necla evin erkeği olurken, Şaban evin hanımı olur.

garip filmi fatoş kimdir

Yorumlar (0)