Senin Hikayen filmi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri nerede çekildi?

Senin Hikayen filmi kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri, Senin Hikayen filminin çekildiği yer, çekim yeri neresi soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 04.09.2022, 23:09
Senin Hikayen filmi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri nerede çekildi?

Televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşan Senin Hikayen filminin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Senin Hikayen filmi ne zaman çekildi kaç yılında, Senin Hikayen filmi oyuncuları isimleri, Senin Hikayen filmi nerede çekildi sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmde, genç ve çalışan bir çift kariyerleri açısından bir dönüm noktası yaşarken, ciddi bir hastalığı olduğunu öğrenen annelerinin ise tek bir isteği vardır, babaanne olmak. Bu herkes için henüz kavuşulması uzak bir hayal iken hamilelik müjdesi gelir. Ancak bu gerçekten bir müjde midir? Maddi durum, annenin hastalığı, anne-baba olma sorumluluğu ve bir bebek bütün hayatları nasıl değiştirir.

Senin Hikayen filminin oyuncu kadrosunda Timuçin Esen, Selma Ergeç, Nevra Serezli, Sait Genay, İdil Fırat, Murat Serezli ve Levent Can rol alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda, aynı zamanda senaryosunu yazan Tolga Örnek oturuyor. Fono Film ve TAFF Pictures tarafından çekilen filmde, "Devrim Arabaları", "Kaybedenler Kulübü", "Labirent" gibi birçok başarılı filme imza atan Tolga Örnek; önceki filmlerinden farklı olarak trendbet bu defa daha da duygu odaklı, sahici ve günümüze ait bir hikaye ile izleyici karşısına çıkıyor.

Senin Hikayen filmi ne zaman çekildi kaç yılında?

Senin Hikayen filmi 2013 yılında çekildi. Film, 27 Aralık 2013 tarihinde vizyona girerek sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. Vizyonda kaldığı süre boyunca 118 bin 500 kişi tarafından izlendi ve 1 milyon 257 bin 444 TL hasılat elde etti. Aile, romantik ve dram türleri ile çekilen film trendbet giriş televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Senin Hikayen filmi nerede çekildi?

Senin Hikayen filmi İstanbul’un Beşiktaş ve Kadıköy ilçelerinde çekildi. Filmin çekimleri için hem Avrupa Yakası’nda bulunan Beşiktaş’ta ve semtlerinde, hem de Kadıköy ilçesi semtlerinde çekilmiştir.

Senin Hikayen filmi oyuncuları isimleri

  • Timuçin Esen
  • Selma Ergeç
  • Nevra Serezli
  • Sait Genay
  • Murat Serezli
  • Gözde Kocaoğlu
  • Yeşim Ceren Bozoğlu
  • Levent Can
  • Cem Bender
Yorumlar (0)