Sev Kardeşim filmi nerede çekildi, Sev Kardeşim filmi ne zaman, kaç yılında çekildi, oyuncuları kim?

Sev Kardeşim filminin çekildiği ev, oyuncu kadrosu, Sev Kardeşim filmi ne zaman, hangi yıl çekildi, konusu ne soruları cevap buldu.

TV - Magazin 24.05.2020, 14:05
Sev Kardeşim filmi nerede çekildi, Sev Kardeşim filmi ne zaman, kaç yılında çekildi, oyuncuları kim?

Show TV ekranlarında izleyici ile buluşan Yeşilçam filmlerinden Sev Kardeşim filminin çekildiği ev, çekim yerleri, hangi yıl çekildiği, oyuncu kadrosu ve konusu merak ediliyor. Sev Kardeşim filmi nerede çekildi? Sev Kardeşim filmi kaç yılında çekildi? Sev Kardeşim filmi ne zaman, hangi yıl çekildi? Sev Kardeşim filmi oyuncuları kim? Soruları yanıt buldu. Ertem Eğilmez’in yönetmen koltuğunda oturduğu ve aynı zamanda yapımcısı olduğu, senaryosunu Sadık Şendil’in yazdığı Sev Kardeşim filminde Tarık Akan ile Hülya Koçyiğit başrol oynuyor. Müziklerini usta müzisyen Cahit Berkay’ın yaptığı, komedi ve dram türleri ile ekrana gelen Yeşilçam filmi 86 dakika sürüyor. Arzu Film tarafından hazırlanan film renkli olarak ekrana geliyor. Fabrika patronunun oğluna aşık olan bir işçi kızın hikayesi Yeşilçam filmlerini sevenler ile televizyon ekranlarında buluşuyor. Sev Kardeşim filminin merak edilenleri haberimizde yer alıyor.

SEV KARDEŞİM FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Yeşilçam’ın eşsiz filmlerinden Sev Kardeşim filmi İstanbul’un Şişli ve 4. Levent semtinde çekildi. Sev Kardeşim filminin çekimleri İstanbul’un Avrupa Yakası’nda Şişli ve Beşiktaş ilçelerinde yapıldı.

SEV KARDEŞİM FİLMİ KAÇ YILINDA ÇEKİLDİ?

Sev Kardeşim filmi 1972 yılında çekildi. Yeşilçam’ın usta oyuncularının yer aldığı film Show TV ekranlarında izleyici ile buşluşuyor.

SEV KARDEŞİM FİLMİ OYUNCULARI KİM?

Sev Kardeşim filmi oyuncuları arasında başrolde Tarık Akan ve Hülya Koçyiğit var. Sev Kardeşim filminin oyuncu kadrosunda ayrıca Adile Naşit, Münir Özkul ve Hulusi Kentmen de var.

Yorumlar (0)