Sevmiş Bulundum filmi oyuncuları, konusu, nerede çekildi, ne zaman - hangi kanalda

Sevmiş Bulundum filminin oyuncuları, konusu, nerede çekildiği, ne zaman ve hangi kanalda yayınlandığı merak ediliyor.

TV - Magazin 01.06.2020, 22:15
Sevmiş Bulundum filmi oyuncuları, konusu, nerede çekildi, ne zaman - hangi kanalda

Sevmiş Bulundum filmi, bu akşam televizyon ekranlarından yayınlanacak. Yönetmenliğini Gülizar Vatanlar, senaristliğini Hayriye Ersöz’ün yaptığı Sevmiş Bulundum filmiyle ilgili birçok detay da merak ediliyor. İzleyiciler, Sevmiş Bulundum filminin nerede ve ne zaman çekildiğini, hangi oyuncuların oynadığını ve filmin konusunu araştırmayı sürdürüyor. Sevmiş Bulundum filmiyle ilgili tüm detayları, haberimizden öğrenebilirsiniz. 

SEVMİŞ BULUNDUM FİLMİ OYUNCULARI

Sait Genay

İnci Şen

Aslı Koşucu

Adnan Koç

Sevil Balaban

Devran Soğancı

Yalçın Bulut

Songül Kaya

SEVMİŞ BULUNDUM FİLMİ KONUSU

Emel, Kerkük yöresinin en güçlü ailelerinden birinin kızıdır. Evlenme çağına gelen Emel aynı zamanda güzelliğiyle dikkat çekmektedir. Birine aşık olmak ve aşık olduğu kişiyle evlenmek isteyen Emel, gelen tüm talipleri geri çevirir. Emel’in babasının yanında çalışan Ali, Emel’e aşıktır ve ona sürekli aşk şiirleri yazıp gönderir. Ali yazdığı şiirlerin hiçbirine ismini yazmaz, bu nedenle Emel şiirlerin kimden geldiğini bilmez. O sırada yörenin gençlerinden Davut da Emel’e talip olur. Emel, ona gelen şiirleri Davut’un yazdığını düşünür ve aradığı aşkı Davut’ta bulacağını zanneder. Emel, şiirleri yazan gerçek kişinin kim olduğunu yakın zamanda öğrenecektir.

SEVMİŞ BULUNDUM FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ

Sevmiş Bulundum filminin nerede çekildiği de en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Bugüne dek Kanal 7 ya da yapımcı kuruluştan, Sevmiş Bulundum filminin nerede çekildiğiyle ilgili açıklama yapılmadı. Bu nedenle Sevmiş Bulundum filminin nerede çekildiği bilinmiyor.

SEVMİŞ BULUNDUM FİLMİ NE ZAMAN, HANGİ KANALDA

Sevmiş Bulundum filmi bu akşam saat 22.45’te Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak.

Yorumlar (0)
29°
açık
Namaz Vakti 04 Temmuz 2020
İmsak 03:57
Güneş 05:46
Öğle 13:21
İkindi 17:15
Akşam 20:46
Yatsı 22:27