Son Yaz dizisi bu akşam var mı yeni bölüm neden yok bitti mi final mi yaptı hangi gün oynuyor?

Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan Son Yaz dizisi bu hafta neden yayınlanmadı, neden yok, dizi final mi oldu soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 10.07.2021, 02:10 10.07.2021, 02:17
Son Yaz dizisi bu akşam var mı yeni bölüm neden yok bitti mi final mi yaptı hangi gün oynuyor?

Fox TV’nin sevilen dizisi Son Yaz bu akşam yeni bölümü ile ekranlara gelmeyince dizi severler, Son Yaz dizisi bu akşam var mı, yeni bölüm neden yok, bitti mi, final mi yaptı, hangi gün oynuyor? Sorularının yanıtlarını aramaya başladı. Drama türünde O3 Medya tarafından çekilen ve yapımcısı Saner Ayar olan dizinin yönetmen koltuğunda Semih Bağcı ve Ali Ayyıldız oturuyor.

Dizinin senaryosunu ise Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur yazıyor. Başrollerde Akgün Gökalp Taşkın rolü ile Alperen Duymaz, Savcı Selim Kara rolü ile Ali Atay ve Canan Kara rolü ile Funda Eryiğit rol alıyor. Dizinin oyuncuları arasında ayrıca Hafsanur Sancaktutan, Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Şebnem Dönmez ve Arif Pişkin yer alıyor. Dizinin bu hafta neden yayınlanmadığına dair detaylar ortaya çıktı.

Son Yaz dizisi bu akşam var mı?

Son Yaz dizisi yeni bölüm bu akşam yok. Onun yerine Bir Aşk İki Hayat adlı film Fox TV’de yayınlanacak. Filmin ardından ise geçen hafta yayınlanan son bölüm ekranlara gelecek.

gelmiş geçmiş en iyi diziler listesi yabancı türk yerli

Son Yaz dizisi yeni bölüm neden yok bitti mi?

Son Yaz dizisi yeni bölüm sette görülen koronavirüs vakalarından dolayı yok. Dizi bitmedi, sadece ara verdi. Yapım ekibi tarafından yapılan açıklamada, setlerinde görülen vakalar nedeniyle bu hafta dizinin yeni bölümünün yayınlanmayacağı kaydedildi.

Son Yaz dizisi final mi yaptı?

Son Yaz dizisi henüz final yapmadı. Dizinin yeni bölümleri İzmir’de çekilmeye devam ediyor. Dizinin final tarihine dair bir detay bulunmuyor.

Son Yaz dizisi hangi gün oynuyor?

Son Yaz dizisi her hafta Cuma günü oynuyor. Dizinin yeni bölümü haftaya Cuma akşamı dizi severlerin beğenisine sunulacak.

ölmeden önce izlenmesi gereken filmler listesi

Yorumlar (0)