Survivor Berkan aslen nereli, ne iş yapıyor, kim, boyu kaç, sevgilisi, hayatı, Survivor Berkan’ın yaş kaç?

Survivor Gönüllüler Takımı yarışmacısı Berkan Karabulut’un hayatı, kim ve nereli olduğu, memleketi, mesleği, boyu, kaç yaşında olduğu ve sevgilisi ortaya çıktı.

TV - Magazin 29.05.2020, 20:05
Survivor Berkan aslen nereli, ne iş yapıyor, kim, boyu kaç, sevgilisi, hayatı, Survivor Berkan’ın yaş kaç?

Survivor’ın en yüksek grafikli yarışmacısı Berkan Karabulut, Survivor 2020’nin genel puan sıralamasında haftalardır birinciliği kimseye kaptırmadı. Şu ana kadar birebir yarışlarda 64 oyun kazanan ve 38 oyun kaybeden Berkan Karabulut’un hayatı, kim, nereli ve kaç yaşında olduğu ile memleketi, mesleği, boyu ve sevgilisi araştırılıyor. Survivor Berkan kim, aslen nereli, boyu kaç? Survivor Berkan’ın yaş kaç, ne iş yapıyor, sevgilisi kim? Sorularına yanıt aranıyor. Bu yıl Survivor’ın renkli yarışmacılarından biri olan ve hareketleri ile dikkat çeken Berkan Karabulut’un merak edilenleri haberimizde cevap buluyor.

SURVİVOR BERKAN KİM?

Survivor 2020 yarışmacısı Berkan Karabulut 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul’da büyüyen ve çocukluk yaşlarından itibaren farklı spor dalları ile yakından ilgilenen Berkan Karabulut, 7 yaşında futbola başladı ve daha sonra 2 yıl a takım seviyesinde basketbol oynadı. Üniversitede fitness eğitmenliğine başlayan ve Terazi burcu olan Berkan Karabulut, Survivor 2020’de yarışıyor.

Survivor 2020 neden deniz kenarında oynanmıyor?

Berkan Karabulut

SURVİVOR BERKAN ASLEN NERELİ?

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2020’de yarışan Berkan Karabulut aslen İstanbulludur. Berkan’ın ailesi ise Yugoslav göçmenidir.

SURVİVOR BERKAN’IN YAŞ KAÇ?

Survivor 2020’nin başarılı ismi Berkan’ın yaşı 26’dır. Kolundaki dövmelerle dikkat çeken Berkan Karabulut, Gönüllüler Takımı’yla yarışıyor.

SURVİVOR BERKAN’IN BOYU KAÇ?

Survivor yarışmacısı Berkan’ın boyu 193 cm’dir. Survivor’a katıldığı hafta tartıldığında 97 kilo olan Berkan, geçen süre zarfında adada 16 kilo birden verdi ve 81 kiloya düştü.

Survivor Sadık Ardahan Uzkanbaş kimdir, nereli, yaşı, boyu, kilosu kaç?

Berkan Karabulut

SURVİVOR BERKAN NE İŞ YAPIYOR?

TV8’in yarışma programı Survivor 2020’de yarışı sürdüren Berkan Karabulut fitness ve spor eğitmenliği işi yapıyor.

SURVİVOR BERKAN’IN SEVGİLİSİ KİM?

Survivor yarışmacısı Berkan Karabulut’un sevgilisi Lale Onuk’tur. Lale Onuk, sosyal medyada Lale Zuzanna Onuk adını kullanıyor ve geçtiğimiz günlerde İletişim Ödülü’nde Berkan’la konuştu.

Berkan Karabulut

Yorumlar (0)