Survivor Berkan nereli, kaç yaşında, mesleği, sevgilisi, burcu ne, doğum tarihi, hangi takımlı

Survivor All Star yarışmacılarından Berkan'ın yaşı, nereli olduğu, mesleği, burcu, hangi takımlı olduğu, doğum tarihi ve sevgilisi olup olmadığı merak ediliyor.

TV - Magazin 05.06.2022, 01:30 05.06.2022, 01:34
Survivor Berkan nereli, kaç yaşında, mesleği, sevgilisi, burcu ne, doğum tarihi, hangi takımlı

Survivor All Star 2022 yarışması tüm heyecanı ile devam ediyor. Türkiye'nin en çok izlenen yarışma programı özelliğini taşıyan Survivor, her akşam yüzbinlerce kişiyi ekran başında toplamayı başarıyor. Yarışmanın en iddialı isimleri arasında yer alan Berkan Karabulut'un da kim ve nereli olduğu, yaşı, mesleği, sevgilisi, burcu, doğum tarihi ve hangi takımı tuttuğu araştırılıyor. Survivor yarışmacılarından Berkan'la ilgili detayları betaverse haberimizde bulabilirsiniz.

Survivor Berkan nereli?

Survivor All Star yarışmacısı Berkan Karabulut İstanbulludur. İstanbul'da doğup büyüyen Berkan aslen Yugoslav göçmenidir.

Survivor Berkan kaç yaşında?

Survivor 2022 yarışmacısı Berkan Karabulut 28 yaşındadır. Berkan, 23 Eylül'de 29 yaşına girecek.

Survivor Berkan mesleği nedir?

Survivor All Star yarışmacısı Berkan Karabulut'un mesleği spor ve fitness eğitmenliğidir. Küçük yaşlardan bu yana fitness konusunda çalışmalarını sürdüren Survivor Berkan, yarışmaya katılmadan önce kendisine ait olan fitness salonunda eğitim veriyordu. Survivor Berkan'ın fitness salonunun 2015 yılında açıldığı bilgisi paylaşılıyor.

Survivor Berkan sevgilisi kim?

Survivor All Star 2022 yarışmacısı Berkan Karabulut'un sevgilisi Lale Zuzanna Onuk'tur. İkili uzun yıllardır birlikte ve sosyal medya hesaplarından mutluluklarını paylaşıyor.

Survivor Berkan burcu nedir?

23 Eylül doğumlu olan Survivor 2022 yarışmacısı Berkan Karabulut'un burcu terazidir. Berkan, terazi burcunun tüm özelliklerini taşıyor.

Survivor Berkan doğum tarihi nedir?

Survivor All Star 2022 yarışmacılarından olan Berkan Karabulut'un doğum tarihi 23 Eylül 1994'tür.

Survivor Berkan hangi takımlı?

Survivor 2022 yarışmacısı Berkan Karabulut Fenerbahçe takımını tutuyor. "Ölümüne Fenerbahçe" sözleri ile yarışmaya damga vuran Berkan Karabulut, şampiyonluğun en güçlü adayları arasında sayılıyor.

Yorumlar (0)