Survivor Derya kimdir, Survivor Derya Can nereli, kaç yaşında?

Survivor 2020’nin iddialı ismi Derya Can’ın kim ve nereli olduğu, yaşı ve hakkında merak edilenler yanıt buldu.

TV - Magazin 21.02.2020, 15:17
Survivor Derya kimdir, Survivor Derya Can nereli, kaç yaşında?

Acun Ilıcalı’nın Türkiye’ye getirdiği ve 2005 yılından bu yana devam eden Survivor yarışması, yeni bir sezon ile ekranlara merhaba dedi. Survivor 2020’nin pek çok iddialı yarışmacısı var. Bu yarışmacılardan olan Derya Can Göçen, hayatı ve mesleği ile merak edilen isimlerin arasında yer alıyor. Survivor Derya kimdir? Survivor Derya Can nereli? Survivor Derya Can kaç yaşında? Sorularına yanıt aranıyor. Survivor 2020’de Mert Öcal, Aycan Yanaç, Barış Murat Yağcı, Elif Gören, Ersin Korkut, Parviz Abdullayev, Sercan Yıldırım ve Tuğba Melis Türk ile birlikte Ünlüler Takımı’nda yer alan Derya Can Göçen’in sporcu kimliği ve memleketi ortaya çıktı.

SURVİVOR DERYA CAN KİMDİR?

Survivor 2020’de yarışan Derya Can Göçen, 12 Ekim 1979 yılında Çanakkale ilinde doğdu. Üniversitede lisans eğitimini tamamlayan, ardından beden eğitimi öğretmeni olarak Çanakkale’de göreve başlayan Derya Can Göçen, çocukluğundan bu yana sporun içinde oldu. Kendi bölgesinde birçok yarışmaya katılan ve birçok madalyanın sahibi olan Survivor Derya, Türkiye adına da uluslararası yarışmalara katıldı ve 5 dünya rekoruna imza attı. Ülkemizde de 40’tan fazla rekor kıran ve dalış kategorisinde dünyanın yakından tanıdığı bir isim olan Derya Can Göçen, sporcu kimliği ile Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yarışmasına katıldı.

SURVİVOR DERYA CAN NERELİ?

Survivor Derya Can Çanakkaleli. Çanakkale’de doğan Derya Can, öğretmenlik mesleğini de Çanakkale ilinde sürdürüyor.

SURVİVOR DERYA CAN KAÇ YAŞINDA?

Survivor Derya Can 41 yaşında. 1979 yılında dünyaya gözlerini açan Derya Can evli ve Derin Helen ile Poyraz Mustafa isimlerini taşıyan 2 çocuğu var. Milli sporcumuz Derya Can Göçen’in burcu Terazi.

Yorumlar (0)