Survivor Elif kaç yaşında, nereli, kim? Survivor Elif evli mi? Elif Yıldırım Gören’in eşi kim, mesleği ne?

Survivor 2020 yarışmacısı Elif Yıldırım Gören’in hayatı, kim ve aslen nereli olduğu, memleketi, yaşı, evli olup olmadığı ve ne iş yaptığı soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 15.05.2020, 18:10
Survivor Elif kaç yaşında, nereli, kim? Survivor Elif evli mi? Elif Yıldırım Gören’in eşi kim, mesleği ne?

Survivor Ünlüler takımı yarışmacısı Elif Yıldırım Gören’in hayatı, kim olduğu, aslen nereli olduğu, memleketi, yaşı, evli olup olmadığı ve ne iş yaptığı merak ediliyor. Survivor Elif kim? Survivor Elif kaç yaşında? Survivor Elif nereli? Survivor Elif evli mi? Elif Yıldırım Gören’in eşi kim? Survivor Elif’in mesleği ne? Sorularına yanıt aranıyor. Survivor genel puan sıralamasında yüzde 52.92 başarı oranı ile altıncı sırada olan Elif Yıldırım Gören, yarıştığı birebir mücadelelerde 66 oyun kazandı ve 46 oyun kaybetti. Bu haftaki yarışlarda da birebir mücadelelerde 8 galibiyet 4 mağlubiyet skoru ile devam eden Elif Yıldırım Gören’in hayatı ve biyografisi ile hakkında merak edilenler ortaya çıktı.

SURVİVOR ELİF KİM?

Survivor 2020 yarışmacısı Elif Yıldırım Gören 1990 Bursa İznik doğumludur. Atletizm sporcusu olan Elif Gören, küçük yaşlarından itibaren sporla iç içe oldu. 400 metre engelli koşu yarışlarında uzmanlaşan ve milli takım kadrosuna girerek ülkemizi uluslararası yarışmalarda temsil eden Elif Yıldırım Gören’in ulusal ve uluslararası mücadelelerde kazandığı birçok ödül, madalya ve başarı var. Elif Yıldırım Gören, Survivor 2020 yarışmacı kadrosuna katıldı ve Dominik’te yarışmayı sürdürüyor.

Survivor 2020 neden deniz kenarında değil?

Elif Yıldırım Gören

SURVİVOR ELİF KAÇ YAŞINDA?

1990 doğumlu olan Survivor 2020 yarışmacısı Elif Gören 30 yaşında. 2012 Yaz Olimpiyatları’na katılan en genç milli atletizm takımı üyesi olan Elif Yıldırım Gören 170 cm boyunda ve 59 kilo ile katıldığı Survivor’da 50 kiloya düştü.

SURVİVOR ELİF NERELİ?

Survivor 2020 yarışmacısı Elif Yıldırım Gören Bursa İzniklidir. Kova burcu olan ve ENKA Spor Kulübü üyesi / sporcusu olan Elif Yıldırım Gören yaşamını İstanbul’da sürdürüyor.

SURVİVOR ELİF GÖREN EVLİ Mİ, EŞİ KİM?

Survivor 2020’de yarışı sürdüren Elif Yıldırım Gören evli ve eşi Hüsrev Yalım Gören’dir. Elif Yıldırım Gören’in eşi Hüsrev Yalım Gören ENKA Spor Kulübü İdari Menajeri ve Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyor.

Survivor Aycan Yanaç hayatı, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu ne?

Elif Yıldırım Gören

SURVİVOR ELİF’İN MESLEĞİ NE?

Survivor Ünlüler Takımı’nda yarışan Elif Yıldırım Gören’in mesleği atletizm sporudur ve milli atlet olan Elif Yıldırım Gören, atletizm milli takımında milli koşucumuz olarak yarışıyor.

Yorumlar (0)