Survivor Nisa aslen nereli, kaç yaşında? Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir, boyu kaç, ne iş yapıyor, ailesi, sevgilisi kim?

Survivor Gönüllüler Takımı’ndan Nisa Bölükbaşı’nın kim, nereli olduğu ile yaşı, boyu, ailesi, sevgilisi ve ne iş yaptığı merak ediliyor.

TV - Magazin 09.04.2020, 19:56 01.05.2020, 17:10
Survivor Nisa aslen nereli, kaç yaşında? Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir, boyu kaç, ne iş yapıyor, ailesi, sevgilisi kim?

Survivor Gönüllüler Takımı’nda yarışan sempatik yarışmacı Nisa Bölükbaşı’nın hayatı, yaşı, memleketi, kim olduğu, boyu, yaptığı iş, ailesi ve sevgilisi ile yaşamına dair diğer ayrıntılar merak ediliyor. Özellikle son günlerde Sercan Yıldırım’ın kendisine yoğun ilgi duyduğunun haberleri çıkması üzerine dikkat çeken Nisa Bölükbaşı, yarışmanın en merak edilen isimlerinden biri oldu. Survivor Nisa aslen nereli ve kaç yaşında? Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir, boyu kaç, ne iş yapıyor? Ailesi, sevgilisi kim? Sorularına yanıt arayan izleyiciler, güler yüzlü yarışmacının hayatına dair detayları araştırıyor.

SURVİVOR NİSA ASLEN NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

Survivor 2020’de yarışan Nisa Bölükbaşı aslen Prag Çekyalıdır. Çek Cumhuriyeti’nde doğan ve büyüyen Nisa Bölükbaşı 22 yaşındadır.

Survivor Sercan kaç yaşında, evli mi, eşi kim? Survivor Sercan Yıldırım kimdir, sevgilisi kim, nereli?

SURVİVOR NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

Survivor Gönüllüler Takımı’nda yarışan Nisa Bölükbaşı 2 Temmuz 1998’de Çek Cumhuriyeti’ne bağlı Prag’da dünyaya geldi. 6 yaşında Çek Cumhuriyeti’ndeki en iyi yüzme takımına giren ve aynı yıl profesyonel kayak yapmaya da davet edilen Nisa Bölükbaşı, kayak yerlerinin Prag’a çok uzak olmasından dolayı bu spora başlayamadı. 8 yaşından itibaren tenis oynamaya başlayan ve Prag Tenis Kulübü’nde 15 yıl oynayan Nisa Bölükbaşı, bu süreçte yüzme hocalığına da başladı. Kariyerini voleybol alanında geliştiren Nisa Bölükbaşı, libero pozisyonunda voleybol oynamaya devam ediyor ve 2018’de Çek Cumhuriyeti’nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti.

SURVİVOR NİSA BÖLÜKBAŞI’NIN BOYU KAÇ, NE İŞ YAPIYOR?

Survivor 2020’de yarışan Nisa Bölükbaşı’nın boyuna dair bir bilgi yok. Survivor Gönüllüler Takımı’nda yarışan Nisa Bölükbaşı şu an öğrenci. 2018’de mimarlık okumaya başlayan, bu yüzden voleybolu bırakan Nisa Bölükbaşı, hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz pateni sporlarını da yapıyor.

Survivor Aycan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, boyu kaç? Aycan Yanaç kaç kilo, mesleği, ne iş yapıyor?

SURVİVOR NİSA BÖLÜKBAŞI’NIN AİLESİ, SEVGİLİSİ KİM?

Survivor 2020’de yarışan Nisa Bölükbaşı’nın ailesi geçtiğimiz günlerde gündeme gelmiş ve Nisa’nın çok güzel Türkçe konuştuğunu söyleyen Acun Ilıcalı, Nisa’nın babasını tebrik ettiğini söylemişti. Nisa Bölükbaşı’nın sevgilisinin kim olduğuna dair bir bilgi bulunmuyor.

Survivor Panorama Damla Can kimdir? Damla Can’ın boyu kaç, kaç yaşında, evli mi, sevgilisi kim, burcu ne, nereli?

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?