Survivor Nisa kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, mesleği (ne iş yapıyor), burcu

Survivor yarışmacılarından Nisa Bölükbaşı’nın yaşı, boyu, ne iş yaptığı, burcu ve aslen nereli olduğu merak ediliyor.

TV - Magazin 25.05.2020, 19:49

Survivor’da heyecan, bugün yayınlanacak yeni bölümle devam edecek. Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programı olan Survivor, her bölümde on binlerce kişiyi ekran başında toplamayı başarıyor. Survivor izleyicileri, yarışmacılar hakkında da birçok konuda arama yapmayı sürdürüyor. Survivor izleyicilerinin en çok merak ettiği isimlerden biri de Nisa oldu. İzleyiciler, Survivor Nisa’nın yaşını, mesleğini, burcunu, kilosunu, boyunu ve mesleğini araştırmayı sürdürüyor. Survivor Nisa ile ilgili detayları, haberimizden öğrenebilirsiniz.

SURVIVOR NİSA KAÇ YAŞINDA

Survivor yarışmacılarından Nisa, 2 Temmuz 1998 yılında doğdu ve 22 yaşındadır. Nisa, kısa bir süre sonra 23 yaşına girecek.

SURVIVOR NİSA NERELİ

Survivor yarışmacılarından Nisa, Çekya Prag’da doğdu. Nisa’nın ailesinin nereli olduğuna dair herhangi bir bilgi bulunmuyor.

SURVIVOR NİSA BOYU

Survivor yarışmacısı Nisa’nın boyunun 1,70 olduğu kaydediliyor.

Survivor Nisa kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, mesleği (ne iş yapıyor), burcu

SURVIVOR NİSA KİLOSU

Survivor yarışmacısı Nisa, yarışmada en az kilo veren isimler arasında yer alıyor. Nisa, 66 kilo olarak başladığı Survivor’a 63 kilo olarak devam ediyor.

SURVIVOR NİSA MESLEĞİ (NE İŞ YAPIYOR)

Survivor yarışmacısı Nisa, kariyerinde birçok sporla ilgilendi. 22 yaşındaki Nisa; tenis, showbord, bisiklet, kış ve yaz pateni ve voleybol ile uğraşdı. Nisa, şimdilerde yüzme hocalığı yaparken bunun yanı sıra voleybol oynamayı da sürdürüyor.

SURVIVOR NİSA BURCU

Survivor yarışmacılarından Nisa, 2 Temmuz’da doğdu ve yengeç burcudur.

Yorumlar (0)