Survivor Nisa kimdir, nereli, Survivor Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, boyu kaç?

Survivor 2020’de yarışan Nisa Bölükbaşı’nın hayatı, memleketi, yaşı ve boyu ile hakkında meral edilenler cevap buldu.

TV - Magazin 21.03.2020, 18:54
Survivor Nisa kimdir, nereli, Survivor Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, boyu kaç?

Survivor 2020’de Gönüllüler Takımı’nda yarışan sempatik yarışmacı Nisa Bölükbaşı, merak edilen isimler arasında yer alıyor. Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir, nereli, kaç yaşında? Survivor Nisa’nın boyu kaç? Sorularına yanıt arayan izleyiciler, katıldığı müsabakaların çoğundan galibiyet ile çıkan ve yorumları ile dikkatleri üzerine çeken yarışmacının hayatı ve mesleğine dair detayları öğrenmek istiyor. Survivor Ünlüler Gönüllüler 2020 yarışmasının iddialı isimlerinden olan Nisa Bölükbaşı hakkındaki detaylar haberimizde yer alıyor.

SURVİVOR NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

Survivor Gönüllüler Takımı’nda yer alan Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998 Prag doğumludur. Survivor Nisa 22 yaşında. 6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti’nin en iyi takımlarından birinde yüzmeye başlayan ve aynı yıl içinde profesyonel kayak yapmak için de davet edilen Nisa Bölükbaşı, 8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başladı. Prag Tenis Kulübü’nde 15 yıl oynayan ve 15 yaşındayken yüzme hocası olan Nisa, kariyerini voleybol sporunda geliştirdi ve libero pozisyonunda oynadı. 2018 yılında Çek Cumhuriyeti’nde U20 kategorisinde ikincilik elde eden Nisa Bölükbaşı, daha sonra mimarlık eğitimine başladı. Survivor 2020’de yarışan Nisa Bölükbaşı bir çok spor dalıyla yakından ilgileniyor.

SURVİVOR NİSA BÖLÜKBAŞI NERELİ? BOYU KAÇ?

Çek Cumhuriyeti (Çekya) doğumlu olan Survivor yarışmacısı Nisa Bölükbaşı Prag’lıdır. Survivor Nisa’nın ailesinin aslen nereli olduğuna dair bir bilgi bulunmuyor. Çok farklı spor dallarında başarılar elde eden Survivor Nisa’nın boyuna dair bilgi yok.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?