Survivor Sercan kaç yaşında? Evli mi? Nereli, boyu, kilosu, burcu

Survivor yarışmacılarından Sercan Yıldırım’ın yaşı, evli olup olmadığı, memleketi, boyu, kilosu ve burcu en çok merak edilenler arasında yer alıyor.

TV - Magazin 25.05.2020, 19:56

Survivor’da yarın eleme heyecanı yaşanacak. Yapılacak oylama sonucunda bir kişi daha adaya veda edecek. Yarışmada 2 gün boyunca birbirinden zorlu mücadelelerin gerçekleşmesi bekleniyor. Survivor izleyicileri de, yarışmada yer alan isimlerle ilgili birçok konuda araştırmalarını sürdürüyor. Survivor yarışmacılarından Sercan’ın da yaşı, evli olup olmadığı, memleketi, boyu, kilosu ve burcu merak ediliyor. Survivor Sercan’la ilgili detayları, haberimizden öğrenebilirsiniz.

SURVİVOR SERCAN KAÇ YAŞINDA?

Survivor yarışmacılarından Sercan 5 Nisan 1990 tarihinde doğdu ve kısa süre önce 30 yaşına girdi.

SURVİVOR SERCAN EVLİ Mİ?

Survivor yarışmacılarından Sercan evli değildir. Sercan Yıldırım daha önce Tuvana Türkay, Helin Avşar, Ece Erken, Ceyda Ateş, Pelin Sönmez ve Elif Aydın ile birlikte olmuştu.

SURVİVOR SERCAN NERELİ?

Survivor yarışmacılarından Sercan Yıldırım, Bursalıdır. Futbola Bursaspor altyapısında başlayan Sercan, birçok takımda forma giymişti.

Survivor Sercan kaç yaşında? Evli mi? Nereli, boyu, kilosu, burcu

SURVİVOR SERCAN BOYU

Survivor yarışmacısı Sercan’ın boyunun 1,82 olduğu ifade ediliyor.

SURVİVOR SERCAN KİLOSU

Survivor yarışmacısı Sercan, yarışmada 13 kilo verdi. Yarışmaya 83 kilo olarak katılan Survivor Sercan, şu anda 70 kilodur.

SURVİVOR SERCAN BURCU

Survivor yarışmacılarından Sercan, 5 Nisan tarihinde doğdu ve koç burcudur.

Yorumlar (0)