Survivor Yasin kaç yaşında, aslen nereli, boyu kaç? Survivor Yasin Obuz kimdir, ne iş yapıyor, evli mi, eşi kim?

Survivor Gönüllüler Takımı’nda yarışan Yasin Obuz’ın kim ve nereli olduğu, memleketi, yaşı, boy ve kilosu, mesleği ve evli olup olmadığı ortaya çıktı.

TV - Magazin 13.05.2020, 19:06
Survivor Yasin kaç yaşında, aslen nereli, boyu kaç? Survivor Yasin Obuz kimdir, ne iş yapıyor, evli mi, eşi kim?

Survivor 2020 yarışmasında Gönüllüler Takımı’nda yarışmaya devam eden Yasin Obuz’un kim ve nereli olduğu, memleketi, yaşı, boyu, kaç kilo olduğu, mesleği ve evli olup olmadığı sorularına yanıt arayan yarışma severler, Survivor Yasin Obuz kimdir? Survivor Yasin kaç yaşında? Survivor Yasin aslen nereli? Survivor Yasin’in boyu kaç? Survivor Yasin ne iş yapıyor? Survivor Yasin evli mi, eşi kim? Sorularına cevap arıyor. Survivor genel performans tablosunda birebir oyunlarda 57 oyun kazanıp 57 oyun kaybeden, haftalık tabloda ise 5 oyun kazanıp 8 oyun kaybeden Yasin Obuz’un yaşamına dair ayrıntılar haberimizde yer alıyor.

SURVİVOR YASİN OBUZ KİMDİR?

Survivor Gönüllüler Takımı yarışmacısı Yasin Obuz 21 Kasım 1988 Diyarbakır doğumludur. 3 kardeşi olan ve çocukluk yaşlarından itibaren sporun farklı branşları ile yakından ilgilenen Yasin Obuz, jimnastik, voleybol ve basketbol sporları ile ilgilendi ve ilk lisansını 1998 yılında alarak futbol oynadı. Spor Bilimler Fakültesi’nde eğitim gören Yasin Obuz, Masterchef Türkiye yarışması ile geniş kitleler tarafından tanındı. Survivor 2020 kadrosuna katılan Yasin’in Survivor macerası devam ediyor.

Survivor Aycan kim, kaç yaşında, boyu kaç, aslen nereli, kaç kilo? Aycan Yanaç ne iş yapıyor?

Yasin Obuz

SURVİVOR YASİN KAÇ YAŞINDA?

1988 doğumlu olan Survivor yarışmacısı Yasin Obuz 32 yaşında. Akrep burcu olan Yasin Obuz, Kısmetse Olur adlı izdivaç programı ile Yemekteyiz adlı programa da katılmıştı.

SURVİVOR YASİN ASLEN NERELİ?

Survivor’da yarışan Yasin Obuz aslen Diyarbakırlı. Bir süre Kıbrıs’ta, bir süre de Rusya’da yaşadığı bilinen Yasin Obuz, daha önce Survivor’da yarışan Taner Tolga Tarlacı’nın yakın arkadaşı ve ikili bir dönem aynı evi de paylaşmıştı.

Survivor Ardahan nereli, boyu kaç cm, yaş, tiki mi var? Survivor Ardahan evli mi, burcu ne?

Yasin Obuz

SURVİVOR YASİN’İN BOYU KAÇ?

Survivor 2020’de yarışı sürdüren Yasin Obuz’un boyu 183 cm’dir. Survivor’a 92 kilo katılıp 72 kiloya düşen Yasin’in yarışmada 20 kilo birden verdiği ortaya çıkmıştı.

SURVİVOR YASİN NE İŞ YAPIYOR, MESLEĞİ NE?

Survivor yarışmacısı Yasin yemek ve lokantacılık işi yapıyor. İstanbul Sirkeci’de Pilavcı Hırşit adında dükkanı bulunan Yasin Obuz aşçıdır.

Survivor Elif Gören kimdir, eşi kim, Survivor Elif nereli, kaç yaşında?

Yasin Obuz

SURVİVOR YASİN EVLİ Mİ, EŞİ KİM?

Survivor 2020’de Gönüllüler Takımı’nda yarışan Yasin Obuz evli değil. Ancak bu konuda sosyal medyada farklı iddialar da dolaşıyor. Bu iddialara göre Yasin Obuz evli ve 1 çocuk sahibi. Yasin Obuz’un evli olup olmadığı ve evli ise eşinin kim olduğu gizemini koruyor.

Yorumlar (0)