Survivor yeni takımlar 2020 belli oldu, Survivor 2020 yeni kadrosu, kim hangi takımda yanıt buldu

Survivor 2020 yarışmasında Kırmızı ve Mavi takımlarının hangi isimlerden oluştuğu ortaya çıktı. Takım kaptanları Sercan Yıldırım ve Cemal Can Canseven takımlarını seçti.

TV - Magazin 03.06.2020, 23:28
Survivor yeni takımlar 2020 belli oldu, Survivor 2020 yeni kadrosu, kim hangi takımda yanıt buldu

Survivor 2020 heyecanı yeni bir dönemece geldi. Son bölümde oynanan yarışlarla takım kaptanları ve takım kadroları ortaya çıktı. Survivor yeni takımlar 2020 belli oldu mu? Survivor 2020 yeni kadrosu hangi isimlerden oluşuyor, Kırmızı Takım ve Mavi Takım’da kimler var? Survivor 2020’de kim hangi takımda? Sercan Yıldırım ve Cemal Can Canseven kimleri seçti? Soruları yanıt buldu. Survivor 2020’nin yayınlanan son bölümünde 10 yarışmacı takım kaptanlığı için parkura çıktı ve kalan son 4 yarışmacı Cemal Can Canseven, Barış Murat Yağcı, Sercan Yıldırım ve Yunus Emre Özden oldu. 5 oyun alan yarışmacının son ikiye kaldığı devam parkurlarından Cemal Can ve Sercan çıktı ve 2 isim takım kaptanı oldu. Daha sonra Acun Ilıcalı’nın topladığı Ada Konseyi’nde takımlar belirlendi. Cemal Can Canseven ve Sercan Yıldırım’ın takım kaptanları olarak seçtiği isimler ortaya çıktı ve yeni takımlar belirlendi.

SURVİVOR YENİ TAKIMLAR 2020 BELLİ OLDU MU?

Survivor 2020’de yeni takımlar belli oldu. Takımları kaptan olarak Sercan Yıldırım ve Cemal Can Canseven seçti. İki isimde kendisine yakın hissettiği isimleri kadrosuna dahil etti.

Survivor 2020 neden deniz kenarında değil?

SURVİVOR 2020 YENİ KADROSU, KİM HANGİ TAKIMDA?

Survivor 2020 kadrosu ortaya çıktı. Sercan Yıldırım’ın takımında Elif Yıldırım Gören, Berkan Karabulut, Yunus Emre Özden ve Barış Murat Yağcı var. Cemal Can Canseven’in kadrosunda ise Nisa Bölükbaşı, Yasin Obuz, Sadık Ardahan Uzkanbaş ve Evrim Keklik var. Böylece yeni takımlar ortaya çıkmış oldu ve yarışlar yeni bölümlerde devam edecek.

SURVİVOR KIRMIZI TAKIM’DA KİMLER VAR?

Sercan Yıldırım

Elif Yıldırım Gören

Berkan Karabulut

Yunus Emre Özden

Barış Murat Yağcı

SURVİVOR MAVİ TAKIM’DA KİMLER VAR?

Cemal Can Canseven

Nisa Bölükbaşı

Yasin Obuz

Sadık Ardahan Uzkanbaş

Evrim Keklik

Yorumlar (0)