Tarkan Altın Madalyon büyücü Goşa kim Honoriya kraliçe kimdir hangi kalede çekildi?

Tarkan Altın Madalyon filmi nerede çekildi, çekildiği kale nerede, filmin oyuncuları Goşa, Honoriya, kraliçe kimdir soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 03.07.2021, 14:25 03.07.2021, 14:27
Tarkan Altın Madalyon büyücü Goşa kim Honoriya kraliçe kimdir hangi kalede çekildi?

Televizyon ekranlarında yayınlanan Tarkan Altın Madalyon filminin oyuncuları ve çekildiği yer araştırılıyor. Tarkan Altın Madalyon büyücü Goşa kim, Honoriya ve kraliçe kimdir, film hangi kalede çekildi? Sorularının cevapları merak ediliyor. Filmde Attila’nın nişanlısı ve oğlu Vandal Kralı tarafından kaçırılıyor. Tarkan ise onları kurtarmaya çalışıyor. Tarkan’ın karşısında çılgın bir kral, maskeli bir kraliçe, gaddar bir vezir ve büyücü bir kadın ile birlikte Vandal askerleri var. Zorlu görevinde Tarkan’a eski dostu Kulke ve onun cambaz arkadaşları yardım ediyor.

Tarkan Altın Madalyon filminin bazı sahneleri RTÜK’ün yayın ilkelerine uymadığı sebebiyle kesilmiştir. Vandal Kralı’nın Gosha’yı dirilttiği sahne kesilen sahnelerden biridir. Bu sahnede bir rahibe ve bir dansöz kaçırılıyor ve çırılçıplak çarmıha gerilip kurban ediliyorlar. Ayrıca Kulke’nin karısı Erka’nın dev bir örümcek ağına yakalandığı sahne ve sonrasında gelişen olaylar da filmde yer almıyor. Filmde buna benzer birçok sahne yer almıyor.

son hıçkırık filmi nerede çekildi

Tarkan Altın Madalyon hangi kalede çekildi?

Tarkan Altın Madalyon filmi İstanbul Rumeli Hisarı Kalesi’nde çekildi. Filmin çekimleri için ayrıca İstanbul’un farklı ilçeleri ve mekanları kullanıldı. Tarkan serisinin dördüncü filmi olan yapım 1972 yılında çekilmiştir.

Tarkan Altın Madalyon büyücü Goşa (Gosha) kim?

Tarkan Altın Madalyon filminde büyücü Goşa (Gosha) karakterine hayat veren oyuncu Eva Bender’dir. Vandal Kralı ile birlikte hareket eden Goşa, Tarkan’ı tuzağa düşürmüş ve esir almıştır.

tarkan gümüş eyer nerede çekildi

Tarkan Altın Madalyon Honoriya ve kraliçe kimdir?

Tarkan Altın Madalyon filminde Honoriya karakterine hayat veren oyuncu Pakize Suda, kraliçe karakterine hayat veren oyuncu ise Birsen Ayda’dır. Filmin başrolünde Tarkan rolü ile Kartal Tibet vardır.

Yorumlar (0)