Telgrafın Telleri filmi konusu, oyuncuları, nerede çekildi, ne zaman çekildi, ne zaman - hangi kanalda

Bu akşam televizyon ekranlarında yayınlanacak Telgrafın Telleri filminin konusu, oyuncuları, nerede çekildiği, ne zaman çekildiği, ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacağı araştırılıyor.

TV - Magazin 03.06.2020, 18:43
Telgrafın Telleri filmi konusu, oyuncuları, nerede çekildi, ne zaman çekildi, ne zaman - hangi kanalda

Telgrafın Telleri filmi bu akşam izleyicilerle buluşacak. Yönetmenliğini Serkan İpekören’in üstlendiği filmin binlerce kişiyi ekran başında toplaması bekleniyor. Filmin başlamasına kısa süre kala izleyiciler, Telgrafın Telleri filminin konusunu, oyuncularını, nerede çekildiğini, ne zaman çekildiğini, ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacağını araştırıyor. Telgrafın Telleri filmiyle ilgili detayları haberimizde bulabilirsiniz.

TELGRAFIN TELLERİ FİLMİ KONUSU

Telgrafın Telleri filminde, köyün muhtarından borç alarak Zehra ile evlenen ve borçlarını ödeyemediği için İstanbul’a çalışmaya giden Recep’in hem karısına hem de memleketine duyduğu hasret anlatılıyor. Filmde Hacer, Recep gurbetteyken birtakım sorunların üstesinden gelmeye çalışıyor.

TELGRAFIN TELLERİ FİLMİ OYUNCULARI

Fatma Kocacık

Adnan Koç

Mehmet Özgür

Başak Zebil

İlter Genay

Nihan Tuğhan

Murat Göktepe

TELGRAFIN TELLERİ FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ

Telgrafın Telleri filmiyle ilgili en çok merak edilen konulardan biri de filmin nerede çekildiği oldu. Telgrafın Telleri filminin çekimleri Manisa’da gerçekleşti. Çekimler için Kula ilçesine set kuruldu. Çekimler tamamlandıktan sonra kurgu aşamasına geçildi.

TELGRAFIN TELLERİ FİLMİ NE ZAMAN ÇEKİLDİ

Telgrafın Telleri filminin çekimleri 2017 yılında gerçekleşti. Telgrafın Telleri filmi, aynı yıl seyircilerle buluştu.

TELGRAFIN TELLERİ FİLMİ NE ZAMAN - HANGİ KANALDA

Telgrafın Telleri filmi bu akşam saat 19.00’da Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak.

Yorumlar (0)