TRT Belgesel Şehirden Uzakta sunucusu kimdir kim sunuyor Şehirden Uzakta nerede çekildi çekiliyor?

TRT Belgesel kanalında yayınlanan Şehirden Uzakta programını sunan ismin kim olduğu ve program nerede çekiliyor sorusu yanıt buldu.

TV - Magazin 22.06.2021, 18:39 22.06.2021, 12:17
TRT Belgesel Şehirden Uzakta sunucusu kimdir kim sunuyor Şehirden Uzakta nerede çekildi çekiliyor?

TRT Belgesel kanalında yayınlanan Şehirden Uzakta programı, köy hayatını gözlemlemek ve yerinde tecrübe etmek isteyen sunucusunun uzun bir Anadolu turuna çıktığı bir program olarak ekranlara geliyor. Programı sunan ismi ve programın çekildiği yeri merak eden izleyiciler, TRT Belgesel Şehirden Uzakta sunucusu kimdir? Şehirden Uzakta kim sunuyor? Şehirden Uzakta programı nerede çekildi, nerede çekiliyor? Sorularının yanıtını araştırıyor. Anadolu’nun samimi ve sıcak insanları ile doğal güzelliklerine şahit olduğumuz programda, köy hayatını her yönüyle keşfeden ve deneyimleyen sunucusu, ülkemizin farklı bölgelerini ziyaret etmeyi ve uzun yolculuklara çıkmayı sürdürüyor.

Trafik, kalabalık, yalnızlık, stres, sıradan ilişkiler ve tatsız yiyeceklerden sıkılarak şehirden kaçıp köye yerleşmeye karar veren TRT Belgesel Şehirden Uzakta sunucusu, her bölümde Anadolu’nun bir köşesinde köy hayatını tecrübe ediyor ve kameralar aracılığı ile izleyicilere aktarıyor. Şehirden Uzakta programını sunan ismin kim olduğu ve programın çekim yeri hakkında merak edilen soruların yanıtları ortaya çıktı.

Trt Belgesel Şehirden Uzakta Kıvanç Kasabalı aslen nereli

TRT BELGESEL ŞEHİRDEN UZAKTA SUNUCUSU KİMDİR?

TRT Belgesel kanalında yayınlanan Şehirden Uzakta programı sunucusu oyuncu ve model olan Kıvanç Kasabalıdır. 45 yaşında olan Kıvanç Kasabalı, Yaprak Dökümü dizisindeki Cem rolü ile ünlü oldu.

TRT BELGESEL ŞEHİRDEN UZAKTA KİM SUNUYOR?

TRT Belgesel Şehirden Uzakta programını Kıvanç Kasabalı sunuyor. 1975 doğumlu olan oyuncu Kıvanç Kasabalı, kendisi gibi oyuncu olan Sedef Avcı ile evlidir ve çiftin 2013 yılında doğan Can adında bir oğlu var.

TRT BELGESEL ŞEHİRDEN UZAKTA NEREDE ÇEKİLDİ?

TRT Belgesel kanalında yayınlanan Şehirden Uzakta programı ilk bölümü ile Nevşehir’de çekildi. Programın diğer bölümleri ise Rize’nin Hemşin ilçesine bağlı Ortayol ve Avdere köylerinde, Kars şehrinin Akçakale ilçesinde, Antalya’nın Akseki ilçesine bağlı Ürünlü ve Ormana köylerinde çekildi. Şehirden Uzakta programı ayrıca Çorum’un Boğazkale, Sinop ilinin Erfelek ilçesine bağlı Karacaköy ve Şerefiye köylerinde çekilmiştir.

ailenin yeni üyesi reşat strik türkçe biliyor mu

Yorumlar (0)