Vuslat dizisi ne zaman oynuyor hangi gün hangi kanalda yayınlanıyor?

Vuslat dizisi yeni bölüm yayın günü ortaya çıktı. Vuslat dizisi yeni bölüm fragmanı olan Vuslat 39. Bölüm fragmanı yayınlandı.

TV - Magazin 12.07.2021, 13:05 12.07.2021, 13:15
Vuslat dizisi ne zaman oynuyor hangi gün hangi kanalda yayınlanıyor?

Vuslat dizisi son bölümü olan 39. Bölümü bu akşam ekranlarda olacak. Vuslat dizisi yeni bölüm yayın günü ve fragman detayları ortaya çıktı. Vuslat dizisi ne zaman oynuyor? Vuslat dizisi hangi gün, hangi kanalda, saat kaçta yayınlanıyor? Soruları yanıt buldu. Kadir Doğulu ile Devrim Özkan’ın başrol oynadığı dizinin merak edilen yayın notları haberimizde cevap buluyor.

VUSLAT DİZİSİ HANGİ GÜN HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Vuslat dizisi 3 Şubat Pazartesi günü, TRT 1 kanalında yayınlanacak. Vuslat’ın yeni bölümünde Aziz ve Kerem, Bülent’e karşı hamle yapmak için Enes’ten aldıkları bilgiyle Kerem’in kara kaplı defterini aramaya başlarlar. Aziz’in defteri ele geçirme planı, holdingin içinde köşe kapmaca oyununa döner.

VUSLAT DİZİSİ NE ZAMAN SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

Vuslat dizisi bu akşam (3 Şubat), saat 20.00’de başlayacak. Yeni bölümde Feride, halasını öldüren kurşunun evinde bulunan silahtan çıktığını öğreniyor ve gözünü karartıp katilin kim olduğunu öğrenmek için Rüstem’in başında bekliyor. Tahsin ise Rüstem’in yaşadığını haber alıyor. Aziz ise Kerem’in kirli oyununu bozmaya çalışıyor.

yeni başlayan diziler 2021 show tv, kanal d, fox tv, star tv

Yorumlar (0)