Warcraft filmi konusu ne, oyuncuları kim, karakterleri, Warcraft hangi kanalda oynuyor?

Warcraft filmi senaryo hikayesi, oyuncu kadrosu ve karakterleri ile filmin hangi kanalda, saat kaçta oynadığı ortaya çıktı.

TV - Magazin 21.03.2020, 17:18
Warcraft filmi konusu ne, oyuncuları kim, karakterleri, Warcraft hangi kanalda oynuyor?

Sinemalarda yayınlandığı haftalarda izlenme rekorları kıran ve uzun süre konuşulan Warcraft filmi televizyon ekranlarında izleyici ile buluşacak. Warcraft filmi konusu nedir? Warcraft filmi oyuncuları ve karakterleri kim? Warcraft filmi hangi kanalda oynuyor? Sorularına yanıt arayan izleyiciler, aksiyon, macera ve fantastik türleri ile ekrana gelecek filmin detaylarını araştırıyor. 2016 yılında yapılan ve 123 dakika süren film aynı yıl sinemalarda yayınlanmıştı. Senaryosunu Duncan Jones ve Charles Leavitt’in yazdığı filmin yönetmen koltuğunda Duncan Jones oturuyor. Vikings dizisiyle tanınan aktör Travis Fimmel’in başrolde olduğu Warcraft filmine dair tüm merak edilenlerin cevapları ortaya çıktı.

WARCRAFT FİLMİ KONUSU NEDİR?

Warcraft filmi, World of Warcraft oyununun sinema uyarlamasıdır. Farklı ırkların karşı karşıya geldiği fantastik filmde ork savaşçılarının ülkeleri yok oluyor ve hayatta kalanlar yeni bir koloni kurmak için Azeroth krallığına gidiyorlar. Sonrasında ise iki dünyayı birleştiren kapı açılıyor ve bir ordu yıkım beklerken, diğer ordu yok olma tehlikesi ile karşı karşıya kalıyor.

WARCRAFT OYUNCULARI, OYUNCU KADROSU VE KARAKTERLERİ

  • Travis Fimmel (Rolü : Anduin Lothar)
  • Toby Kebbell (Rolü : Durotan)
  • Paula Patton (Rolü : Garona)
  • Ben Foster (Rolü : Medivh)
  • Dominic Cooper (Rolü : King Llane Wrynn)
  • Ben Schnetzer (Rolü : Khadgar)
  • Robert Kazinsky (Rolü : Orgrim)
  • Clancy Brown (Rolü : Blackhand)

WARCRAFT FİLMİ NE ZAMAN, HANGİ KANALDA OYNUYOR?

Warcraft filmi 21 Mart 2020 Cumartesi günü Star TV kanalında oynuyor. Fantastik yapım saat 20.00’de sinemaseverler ile buluşacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?