Yaralı Kalbim 10. Bölüm fragmanı özeti izle 12 Şubat Cuma Yaralı Kalbim yeni bölüm fragmanı

Yaralı Kalbim Hint dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 12 Şubat 2021 Cuma Yaralı Kalbim 10. Bölüm fragmanı tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı.

TV - Magazin 11.02.2021, 22:59

Kanal 7 ekranlarında geçtiğimiz hafta ilk bölümü ile ekranlara gelen Yaralı Kalbim dizisi 10. Bölümü ile yayında olacak. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve Hint dizisi severleri ekran başına kilitleyen dizinin yayınlanan son bölümünde bebek krizi diziye damga vurmuştu. Geet’ten bebeğini aldırmasını isteyen büyükbaba ona baskı yapmış, Geet ise bunu yapmayacağını, bebeği aldırmayacağını söyleyip karşı çıkmıştı. Ailesi ise Geet’e büyük tepki göstermişti. Brij, ailenin adını lekelediğini söyleyerek Geet’i öldürmek için harekete geçmişti. Geet ise Brij’den kaçmaya çalışmış ancak baygınlık geçirmişti. Brij, Geet’i saklandığı yerde bulmayı başarmıştı. Geet’in ailesi onu Brij’in elinden kurtarmak için her yolu denemişti. Geet ise çocuğunu aldırmayacağı konusunda kararlı olduğunu yeniden herkese söylemişti ve odasına kapatılmıştı. Daha sonra Geet’in babası yanına gelmiş ve ona kaçmasını söylemişti. Yaralı Kalbim dizisinin 10. Bölümünde kaçış heyecanı kaldığı yerden devam edecek. Dizinin merakla beklenen yeni bölümü 12 Şubat Cuma akşamı saat 21.20’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak.

Yaralı Kalbim 10. Bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Yaralı Kalbim 10. Bölüm fragmanı özeti olan son bölüm tanıtımı Kanal 7’nin sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Dizinin oyuncuları arasında Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal isimleri yer alıyor.

Yaralı Kalbim yeni bölüm fragmanı özeti izle 12 Şubat Cuma

Yaralı Kalbim yeni bölüm fragmanı özeti 12 Şubat Cuma tanıtımı yayınlandı. Hindistan’da yayınlandığı dönemde izlenme rekorları kıran dizi Kanal 7 ekranlarında her gün dizi severler ile buluşmaya devam ediyor.

Yorumlar (0)