Yaralı Kalbim yeni bölüm fragmanı 30. Bölüm özeti izle 5 Mart Cuma Kanal 7

Yaralı Kalbim Hint dizisi 30. Bölüm fragmanı özeti olan yeni bölüm Yaralı Kalbim 5 Mart 2021 Cuma fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıma açıldı.

TV - Magazin 04.03.2021, 23:01

Kanal 7 Hint dizileri yeni bölümleri aynı heyecan ve sürükleyici hikayesi ile günlük olarak yayınlanıyor. Yaralı Kalbim yeni bölüm fragmanı özeti olan 5 Mart Cuma tanıtımı Kanal 7’nin ve Hint yapımının sosyal medya hesapları aracılığı ile paylaşıma açıldı ve dizi severlerin beğenisine sunuldu. Dizinin heyecanla beklenen 30. Bölümünde nihayet gerçekler açığa çıkacak. Konağa büyük bir sessizlik çökerken, Dev vicdan azabına daha fazla dayanamayacak ve her şeyi açıklayacak. Naintara ise sinsi planlarına devam edip Geet’ten kurtulmaya çalışacak. Yaralı Kalbim 30. Bölüm özeti fragmanı yayına girdi. Dizinin yeni bölümünde Geet, işten ayrılacağını söyleyecek. Mann bu isteği duyup üzülecek. Geet, gerçekler ortaya çıktıktan sonra artık hiçbir şeyin eskisi gibi olamayacağını dile getirip odadan hızla çıkacak. Ağlayıp Mann’ın yanından ayrılan Geet kısa süre içinde Naintara ile karşılaşacak. Naintara, Geet’i açık açık tehdit edecek. Geet ise onun sözlerine aldırış etmeyecek. Hint dizisinin 30. Bölümünde Dev, Mann’a yaşananlardan dolayı büyük pişmanlık duyduğunu anlatacak. Kardeşine çok öfkelenen Mann ise hesap soracak. Naintara, Geet’in canı yansın diye Mann ve büyükannenin artık onu görmek istemediğini söyleyecek. Naintara’nın tehditlerine boyun eğmeyen Geet’in planı 30. Bölümde ortaya çıkacak. Yaralı Kalbim Hint dizisinin 30. Bölümünde birçok soru yanıt bulurken, yeni planlar da ekranlara gelecek.

Yaralı Kalbim yeni bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Yaralı Kalbim Hint dizisi yeni bölüm fragmanı özeti Kanal 7’nin hesaplarından paylaşıldı. Hint dizisinin son bölümünde Mann, kardeşi Dev’in yaptıklarını öğrenecek ve ona kızacak. Dev, yaptıklarından pişman olacak ve cezasını çekmek istediğini söyleyecek. Mann ve Geet’in Dev için planı yeni bölümde belli olacak.

Yaralı Kalbim 30. Bölüm özeti fragmanı izle

Yaralı Kalbim dizisi 30. Bölüm özeti fragmanı izleyicilerle buluştu. Hindistan’da 2010-2011 yılları arasında Star One kanalında 470 bölüm yayınlanan dizi, Kanal 7 ekranlarında tekrar bölümleri ile yayınlanıyor. Yönetmen koltuğunda Nissar Parvez’in oturduğu, yapımcısı Gül Khan olan ve dram ve romantik türleri ile ekrana gelen Hint dizisi tesadüflerle dolu bir aşkı ekranlara taşıyor.

Yaralı Kalbim oyuncu kadrosu

Drashti Dhami (Geet)

Gurmeet Chaudhary (Maan)

Suhasini Mulay / Anju Mahendru (Savitri)

Abhinav Shukla / Samir Sharma (Dev)

Nikunj Malik (Anwesha)

Melanie Pais (Nandini)

Tanushree Kaushal / Usma Bachani (Parminder)

Karishma Randhawa / Sonali Nikam (Naintara)

Behzaad Khan (Brij)

Talat Rekhi (Daarji)

Praneet Bhat (Aditya "Adi")

Aditi Chopra (Pinky)

Kanika Maheshwari (Sasha)

Aakanksha Nimonkar (Tasha)

Yorumlar (0)