Yasak Elma hangi gün, hangi kanalda oynuyor, Yasak Elma yeni bölüm ne zaman başlıyor, saat kaçta?

Yasak Elma dizisi son bölüm yayın günü ve tarihi ile dizinin oynadığı kanal ve başlama saati soruları haberimizde yanıt buluyor.

TV - Magazin 23.11.2020, 19:37
Yasak Elma hangi gün, hangi kanalda oynuyor, Yasak Elma yeni bölüm ne zaman başlıyor, saat kaçta?

Yasak Elma hangi gün oynuyor? Yasak Elma hangi kanalda yayınlanıyor? Yasak Elma dizisi yeni bölüm ne zaman başlıyor? Yasak Elma saat kaçta? Sorularının yanıtını arayan izleyiciler, Yasak Elma dizisinin son bölüm yayın günü ve tarihi ile oynadığı kanal ve dizinin saat kaçta başladığını araştırıyor. Başrollerde Ender Argun rolünde Şevval Sam, Yıldız Yılmaz rolünde Eda Ece ve Şahika Ekinci rolünde Nesrin Cavadzade’nin yer aldığı dizi Med Yapım tarafından çekiliyor. Murat Öztürk’ün yönetmen koltuğunda oturduğu Yasak Elma dizisinin senaryosunu Melis Civelek ile Zeynep Gür yazıyor. 86. Bölümü ile ekranlara gelecek Yasak Elma dizisinin merak edilen yayın detayları haberimizde yer alıyor.

YASAK ELMA HANGİ GÜN OYNUYOR?

Yasak Elma dizisi her hafta Pazartesi günü oynuyor. Dizinin 86. Bölümünde, Halit’in ölümünün ardından herkes dağılacak. Yıldız, istediklerini alamamanın derdine düşecek. Ender ve Şahika ise şirketteki yeni oluşuma ayak uydurmaya çalışacak.

YASAK ELMA YENİ BÖLÜM NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Yasak Elma dizisi yeni bölüm 23 Kasım 2020 Pazartesi akşamı başlıyor. Dizinin son bölümünde Hasan Ali Kuyucu, Argun Holding’in yeni ortağı olarak gelecek ancak geldiği yerin karışıklığından haberi olmayacak.

YASAK ELMA HANGİ KANALDA YAYINLANIYOR?

Yasak Elma dizisi Fox TV kanalında yayınlanıyor. Dizinin yeni bölümünde Yıldız, hayal ettiği sakin ve düzenli hayatı yeni tanıştığı Çağatay’da bulacağını sanacak ancak olaylar istediği gibi gelişmeyecek.

YASAK ELMA SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?

Yasak Elma dizisi 86. Bölümü ile saat 20.00’de başlıyor. Dizinin önce özet görüntüleri, daha sonra ise yeni bölümü ekranlara taşınacak.

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 16 Ocak 2021
İmsak 06:54
Güneş 08:20
Öğle 13:26
İkindi 16:00
Akşam 18:22
Yatsı 19:43