Yemin 225. Bölüm fragmanı yayında, Yemin yeni bölüm fragmanı (10 Nisan Cuma) Reyhan tuzağa düşüyor

Yemin dizisi yeni bölüm fragmanı olan Yemin 10 Nisan fragmanı (225. Bölüm) yayınlandı. Reyhan, Cemre’nin tuzağına düşecek.

TV - Magazin 09.04.2020, 22:28

Kanal 7’nin sevilen Türk dizisi Yemin’in son bölüm fragmanı yine olay olacak. Şok gelişmelerin yaşanacağı 225. Bölüme dair detaylar merak ediliyor. Yemin 225. Bölüm fragmanı olan Yemin dizisi yeni bölüm fragmanı Kanal 7’nin sosyal medya mecralarından paylaşıldı. Yemin 10 Nisan Cuma fragmanı ve özetinde Cemre’nin Reyhan’ı tuzağa düşürdüğü görülüyor. Reyhan’ın nasıl kurtulacağı ise merak konusu oldu. Yemin dizisi saat 20.00’de dizi severler ile buluşacak.

YEMİN 225. BÖLÜM FRAGMANI – YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Yemin dizisi 225. Bölüm fragmanı olan Yemin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Oyuncuları arasında Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner ve Cansın Mina Gür olan dizinin 225. Bölümü Kanal 7 izleyicileri ile Cuma akşamı buluşacak.

YEMİN 10 NİSAN FRAGMANI (SON BÖLÜM FRAGMANI)

Yemin dizisi 10 Nisan Cuma fragmanı yayınlandı. Hikayesi Nazmiye Yılmaz’a ait olan Yemin dizisinin yeni bölümünde Reyhan’a büyük tuzak kurulacak. Narin ise Kemal’in tepkisiyle karşı karşıya kalacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?