Yemin son bölüm fragmanı yayında, soğuk savaş! Yemin yeni 27 Mart fragmanı (215. Bölüm)

Yemin dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yemin son bölüm 215. Bölüm fragmanı (27 Mart Cuma) yayına girdi.

TV - Magazin 26.03.2020, 22:52

Yemin dizisi son bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Gülsüm ve Reyhan’ın başının belaya gireceği Yemin dizisinin yeni bölüm fragmanı Kanal 7’nin sosyal medya mecralarından paylaşıldı. Yemin 215. Bölüm fragmanı olan Yemin 27 Mart fragmanı ve özeti bir çok soru işaretini yanıtlayacak. Cavidan ve Gülsüm arasında soğuk savaş rüzgarlarının eseceği yeni bölümde Cavidan Talaz’dan yardım isteyecek. Gülsüm ise ablası sandığı Reyhan’ı Cavidan’dan korumaya çalışacak. Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında saat 20.00’de dizi severler ile buluşan ve oyuncu kadrosunda Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner ve Cansın Mina Gür’ün rol aldığı Yemin dizisinin proje ve hikaye koltuğunda Nazmiye Yılmaz oturuyor. Karamel Yapım tarafından hazırlanan dizinin son bölüm fragman ayrıntıları ortaya çıktı.

YEMİN SON BÖLÜM FRAGMANI – YEMİN 215. BÖLÜM FRAGMANI

Yemin dizisi son bölüm fragmanı olan Yemin 215. Bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölümünde Cavidan, Gülsüm’den kurtulmak için Talaz’dan yardım isterken yine dört ayağının üstüne düşecek. Gülsüm de boş durmayacak ve Cavidan’ın foyasını ortaya çıkartıp Reyhan’ı korumanın yollarını arayacak. Yemin’in yeni bölümünde Cavidan’ın mı yoksa Gülsüm’ün mü başarılı olacağı yanıt bulacak.

YEMİN 27 MART FRAGMANI – YEMİN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA

Yemin dizisi 27 Mart fragmanı olan Yemin yeni bölüm fragmanı yayına girdi. Dizinin son bölümünde velayet davası sonuçlanacak ve Masal hep babasıyla kalacak. Oya’nın ise Narin’e olan baskısı daha da artacak. Oya, Narin’den bir an evvel Kemal ile konuşmasını ve boşanmak istediğini söylemesini isteyecek.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?