Yeni Hayat filmi nerede çekildi, oyuncuları kim, Yeni Hayat Türk filmi ne zaman, kaç yılında çekildi, konusu ne?

Televizyon ekranlarında yayınlanan Yeni Hayat filminin çekildiği yer, çekim yerleri ile oyuncu kadrosu, hangi yıl çekildi sorusu ve hikayesi soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 07.06.2020, 14:56
Yeni Hayat filmi nerede çekildi, oyuncuları kim, Yeni Hayat Türk filmi ne zaman, kaç yılında çekildi, konusu ne?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Yeni Hayat filmi izleyenlerin büyük beğenisini topluyor. Yeni Hayat Türk filminin çekildiği yer, çekim yerleri, oyuncu kadrosu ve karakterleri ile film hangi yıl çekildi, hikayesi ne? Sorularına cevap aranıyor. Yeni Hayat Türk filmi nerede çekildi, oyuncuları kim? Yeni Hayat Türk filmi ne zaman, kaç yılında çekildi, konusu ne? Sorularının yanıtı bulundu. Yönetmen koltuğunda F. Serkan Acar’ın oturduğu, senaryosunu Volkan Girgin’in yazdığı romantik komedi filmi 94 dakika sürüyor. Tayanç Ayaydın ve Gülçin Santırcıoğlu’nun başrolde olduğu Yeni Hayat Türk filminin merak edilenleri ortaya çıktı.

YENİ HAYAT TÜRK FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Yeni Hayat Türk filmi İstanbul’un Avrupa ve Anadolu Yakası’nda çekildi. Filmin çekimleri için farklı ilçelerde ve semtlerde set kuruldu.

YENİ HAYAT TÜRK FİLMİ NE ZAMAN – KAÇ YILINDA ÇEKİLDİ?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Yeni Hayat filmi 2015 yılında çekildi. Zaman zaman televizyon ekranlarında izleyici ile buluşan film büyük ilgi görüyor.

YENİ HAYAT FİLMİ OYUNCULARI KİM?

Tayanç Ayaydın (Orhan)

Gülçin Santırcıoğlu (Şirin)

Sedef Pehlivanoğlu

Şamil Kafkas

Seda Türkmen

Şevket Süha Tezel

Yeni Hayat Türk filminin oyuncu kadrosunda ayrıca Volkan Girgin, Elif İnci, Onur Şenol ve Okan Selvi de rol alıyor.

YENİ HAYAT FİLMİ KONUSU NE?

Yeni Hayat filminde Orhan’ın beklenmedik şekilde işten atılması ve sonrasında yaşananlar konu ediliyor. İşten atılan Orhan, işi için birçok şeyden vazgeçmesinin pişmanlığını yaşar ve sosyal aktivitelere katılmaya başlar. Yemek kursuna katılan Orhan, kursun ilk gününde Şirin ile tanışır ve hayatı tamamen değişir.

Yorumlar (0)
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 22 Ocak 2021
İmsak 06:52
Güneş 08:17
Öğle 13:28
İkindi 16:06
Akşam 18:29
Yatsı 19:49