Yol Arkadaşım nerede çekildi başrol oyuncuları kim filmdeki araba markası nedir?

Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın başrolde olduğu Yol Arkadaşım filminin nerede çekildiği ve filmde kullanılan araba markası içeriğimizde cevaplanıyor.

TV - Magazin 22.07.2021, 22:25 22.07.2021, 22:29
Yol Arkadaşım nerede çekildi başrol oyuncuları kim filmdeki araba markası nedir?

Acun Ilıcalı tarafından övgüyle bahsedilen, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un başrolde olduğu Yol Arkadaşım sinema filmi nerede çekildi? ve Yol Arkadaşım filmindeki araba markası nedir? Soruları cevabını buldu. Bir televizyon kanalında da yayınlanan Yol Arkadaşım Filmi komedi türüyle seyirciyle buluştu. Bedran Güzel’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmde bir yol hikâyesi anlatılıyor.

AYVALIK’A YOLA ÇIKAN 2 GENÇ

Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın başrolde olduğu Yol Arkadaşım filminde Emre Kınay, Eda Ece, Bahar Şahin ve Aslı Bekiroğlu da rol alıyor. Çalıştığı işyerinde kendisine zor görevler verilen bir gencin başka bir gençle birlikte çıktığı maceralı yolculuğun yansıtıldığı filmde, Ayvalık’a yola çıkan 2 gencin komedi unsurları ile bezenmiş hikayesi yansıtılıyor.

gelmiş geçmiş en iyi diziler listesi yabancı türk yerli

YOL ARKADAŞIM FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Yol Arkadaşım filmi İstanbul ve Balıkesir şehirlerinde çekildi. Filmin başlangıç noktası İstanbul. İstanbul’un farklı noktalarından kareler filmin ilk bölümlerine yansıdı. Balıkesir Ayvalık’a gitmek isteyen 2 başrolün oynadığı Yol Arkadaşım Filmi, İstanbul Balıkesir yolu üzerinde çekildi. Ayrıca filmin bazı kısımları da Ayvalık’ta çekildi. İstanbul ile Balıkesir arasındaki yolda çekilen filmde Ayvalık’a özel bir yer ayrıldı. Ayvalık’ın özgün tarzı, doğası ve yerelliği de filme yansıdı.

YOL ARKADAŞIM FİLMİ ARABA MARKASI MODELİ NEDİR

Yol Arkadaşım filminde kullanılan araba markası modeli Daihatsu Materia’dır. Filmde kullanılan ve rengi turuncu olan araba, farklı tasarımı ve az bulunur olma özelliği ile merak edilen bir araç haline geldi. Arabanın iç dizaynının geniş olduğunu ve tarz bir araba olduğunu da ekleyelim.

ölmeden önce izlenmesi gereken filmler listesi

Yorumlar (0)