Yürek Çıkmazı dizisi oyuncuları isimleri hangi gün oynuyor hangi kanalda nerede çekiliyor?

Yürek Çıkmazı dizisi oyuncu kadrosu isimleri, gerçek hikayesi, çekildiği yer, yayın günü ve hangi kanalda oynuyor soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 15.11.2022, 14:22
Yürek Çıkmazı dizisi oyuncuları isimleri hangi gün oynuyor hangi kanalda nerede çekiliyor?

Televizyon ekranlarında ilk bölümünden itibaren büyük ses getirmeyi başaran Yürek Çıkmazı dizisi yayın ve çekim detayları araştırılıyor. Yürek Çıkmazı dizisi nerede çekiliyor, Yürek Çıkmazı dizisi hangi gün oynuyor, Yürek Çıkmazı dizisi hangi kanalda oynuyor, Yürek Çıkmazı dizisi oyuncuları isimleri, Yürek Çıkmazı sokağı nerede, Yürek Çıkmazı dizisi konusu nedir, Yürek Çıkmazı dizisi gerçek hikayesi nedir sorularının yanıtları merak ediliyor.

Yürek Çıkmazı, yönetmenliğini Serdar Gözelekli'nin yaptığı, konusunun gerçek bir hikâyeye dayandığı, ilk bölümü 1 Kasım 2022 tarihinde yayımlanan, başrollerini Ayça Bingöl, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu ve Mesut Akusta’nın paylaştığı bir Türk dizisidir. Dizi ile ilgili merak edilen tüm detaylar haberimizde astekbet yer buluyor.

Yürek Çıkmazı dizisi hangi gün oynuyor?

Yürek Çıkmazı dizisi her hafta Salı günü oynuyor. Dizi sürükleyici hikayesi ile Salı akşamları saat 20.00'de dizi severlerle televizyon ekranlarında buluşuyor. Özet görüntülerin ardından yeni bölüm ekranlara geliyor.

Yürek Çıkmazı dizisi hangi kanalda oynuyor?

Yürek Çıkmazı dizisi TRT 1 kanalında oynuyor. TRT 1'in şimdiden güçlü yapımları arasına giren dizi, oyuncu kadrosu ve duygu yüklü hikayesiyle daha uzun süre milyonlarca izleyiciyi ekran başına toplamaya devam etmesi astekbet giriş bekleniyor.

Yürek Çıkmazı dizisi nerede çekiliyor?

Yürek Çıkmazı dizisi Konya'da ve İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde çekiliyor. Dizide Konya’da yaşanan hikaye Konya'nın Derbet köyünde geçmektedir.

Yürek Çıkmazı sokağı nerede?

Yürek Çıkmazı sokağı, İstanbul’un Beyoğlu ilçesindedir. Hacı Hüsrev Caddesi'nin çıkmaz sokaklarındandır.

Yürek Çıkmazı dizisi gerçek hikayesi nedir?

Atike Hınçlıer'in aynı adlı romanından uyarlanan Yürek Çıkmazı dizisinde, kişilik bozukluğu yaşayan bir adamla evli olan bir kadının, çocuklarıyla birlikte hayata tutunmaya çalışması anlatılıyor.

Yürek Çıkmazı dizisi konusu nedir?

Yürek Çıkmazı dizisi konusu bir dram hikayesidir. Senaryosunu Ayla Hacıoğulları ve Vilmer Özçınar'ın kaleme aldığı dizide hikaye yıllardır kocası tarafından aile içi şiddete maruz kalan Cennet’in hastaneye kaldırılmasıyla başlıyor. Bu sırada tanıştığı avukat Zeynep'e ölünce açması şartıyla bir mektup verir. Bu mektup Cennet'in oğlu Halil ile avukat Zeynep'i bir araya getirirken kardeşler arasında yeni bir çatışma doğuracaktır.

Yürek Çıkmazı dizisi oyuncuları isimleri

 • Ayça Bingöl - Cennet
 • Alp Navruz - Halil
 • İrem Helvacıoğlu - Zeynep
 • Mesut Akusta - Yılmaz
 • Dilara Aksüyek - Feride
 • Bihter Dinçel - Birsen
 • Cemal Toktaş - Kıvanç
 • Erhan Alpay
 • Güler Ökten
 • Rozet Hubeş
 • Timur Ölkebaş - Mehmet
 • Eylül Ersöz - Seray
Yorumlar (0)