Üçlü Pürüz filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Sinemaseverleri kahkahaya boğacak olan filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Üçlü Pürüz filmi nerede çekildi, Üçlü Pürüz filmi hangi kanalda oynuyor, Üçlü Pürüz filmi konusu ne, Üçlü Pürüz filmi ne zaman çekildi, Üçlü Pürüz filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Başrollerini Serhat rolünde Okan Çabalar, Haktan rolünde Emrah Kaman ve Utku rolünde Korhan Herduran’ın paylaştığı kahkaha yüklü komedi filmi Üçlü Pürüz’de, üç arkadaşın macera dolu yolculuğu konu alınıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Hakan Altıner, Selim Erdoğan, Ecenaz Üçer, Müfit Kayacan, Deniz Gündoğdu, Nilgün Kasapbaşoğlu ve Haluk Levent rol alıyor.

Üçlü Pürüz filminde, Fatih ve Eda, ailelerinden habersiz evlenmişlerdir. Arkadaşları Serhat'tan sahte nikah memurluğu yapmasını ve Adana'da ailelerinin karşısında nikahlarını kıymalarını isterler. Adana'ya yaptıkları yolculukta nikah şahidi olarak yanlarında Haktan ve Utku da gelir. Fakat yolculukları sırasında başlarına gelen talihsizlikler düğüne yetişmelerini zorlaştırır. Yapımcılığını Selçuk Aydemir (Selkare) ve Aytaç Ağdağ’ın (Aytaç Medya) üstlendiği Üçlü Pürüz, ekranlara kahkaha getiriyor. Üçlü Pürüz filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi şehirde çekildi, hangi kanalda oynuyor, konusu hikayesi ne, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, gişe hasılat bilgileri ne, hangi platformda oynuyor sorularının yanıtları haberimizde milyoner yer alıyor.

Çakallarla Dans 6 nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu Çakallarla Dans 6 nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu

Üçlü Pürüz filmi ne zaman çekildi?

Üçlü Pürüz filmi 2023 yılında çekildi. 21 Nisan 2023 tarihinde sinemalarda gösterime giren ve 1 saat 50 dakika süren komedi türündeki filmin yönetmen koltuğunda Vedat Uyar oturuyor. Senaryosunu Astigmat Yazı Grubunun yazdığı film, düğün yolunca çılgın macera sloganı ile ekranlara geliyor.

Üçlü Pürüz filmi konusu ne?

Üçlü Pürüz filminde, Fatih ve Eda, ailelerinden gizli bir şekilde evlenir. Çift, Adana'ya giderek orada sahte bir nikah kıymayı planlar. Bunun için de Serhat’tan yardım isterler. Arkadaşları ile birlikte Adana'ya doğru yola çıkan grup, yolculuk sırasında arabalarının çalınmasıyla kendilerini beklenmedik bir maceranın içinde bulurlar.

Maide'nin Altın Günü nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor Maide'nin Altın Günü nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor

Üçlü Pürüz filmi nerede çekildi?

Üçlü Pürüz filmi İstanbul Adana yolunda çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü İstanbul’da yapılırken, kalan çekimler Anadolu’nun farklı şehirlerinde yapıldı. Çekimler için İstanbul Adana yolu üzerinde bulunan bölgelerde çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Haluk Levent. kahkaha dolu filmde kendisini canlandırıyor.

Üçlü Pürüz filmi hangi kanalda oynuyor?

Üçlü Pürüz filmi Now TV kanalında oynuyor. Film 14 Mayıs Salı akşamı saat 20.00’de Now TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. 7 hafta vizyonda kalan ve 34 bin 689 kişi tarafından sinemalarda izlenen film, 7 haftanın sonunda 2 milyon 549 bin 198 TL gişe hasılatı elde etti. Now TV ekranlarında en sevilen filmler yayınlanmaya milyoner giriş devam ediyor.

Oflu Hoca Trakya’da nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Oflu Hoca Trakya’da nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu

Üçlü Pürüz filmi oyuncuları isimleri

 • Korhan Herduran - Utku
 • Emrah Kaman - Haktan
 • Okan Çabalar - Serhat
 • Hakan Altıner - Hakim
 • Selim Erdoğan - Cevher
 • Ecenaz Üçer - Eda
 • Müfit Kayacan - Aslan
 • Deniz Gündoğdu - Serhat'ın Ablası
 • Eray Kaman - Haktan'ın Kardeşi
 • Bora Karakul - Canavar Nuri
 • Haluk Levent

Üçlü Pürüz filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; İnanç Koçak - Ömür, Nilgün Kasapbaşoğlu - Utku'nun Annesi, Bahar Süer - Telekız, Şinasi Yurtsever - Savcı ve Özgür Can Çoban.

Sağ Salim filmi nerede çekildi hangi şehirde çekildi oyuncuları isimleri ne zaman çekildi? Sağ Salim filmi nerede çekildi hangi şehirde çekildi oyuncuları isimleri ne zaman çekildi?