Oyuncu Uğur Yıldıran’ın hayatı, biyografi bilgileri ve kariyerine dair detaylar merak ediliyor. Uğur Yıldıran aslen nereli, Uğur Yıldıran burcu ne, Uğur Yıldıran evli mi eşi sevgilisi kim, Uğur Yıldıran hangi dizilerde filmlerde oynadı? sorularının yanıtları ortaya çıktı. 26 Temmuz 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, dansçı ve aksiyon yönetmeni Uğur Yıldıran, eğitimini Gazi Üniversitesi Spor Akademisi Jimnastik Bölümü’nde tamamlamıştır. Bu süreçte dans ile de ilgilenmiştir. 2009 yılında Hadise'nin Eurovision yarışmasında söylediği Düm Tek Tek adlı şarkıda sahnede Hadise’ye dansçı olarak eşlik etmiştir.

Oyuncu Uğur Yıldıran’ın ilk oyunculuk deneyimi 2014-2016 yılları arasında TRT 1'de yayınlanan Filinta adlı dizide Garbis karakteri ile olmuştur. 2016 yılında İçerde dizisinde Selim karakterini canlandırmıştır. 2017 yılında Çukur dizisinde Kemal karakterini canlandırmıştır. 2019 yılında diziden ayrılmıştır. 2024 yılında Ay Yapım imzalı Gaddar dizisinde Kurt karakterini canlandırmaktadır. Oyuncu Uğur Yıldıran kimdir nerelidir, hangi burç, boy kilo bilgisi, evli mi, eşi kimdir, sevgilisi kim, oynadığı diziler filmler, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları haberimizde roketbet yer alıyor.

Onur Saylak aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim hangi dizilerde filmlerde oynadı? Onur Saylak aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim hangi dizilerde filmlerde oynadı?

Uğur Yıldıran aslen nereli?

Oyuncu Uğur Yıldıran aslen Denizlilidir. 2024 yılında Netflix platformunda yayınlanan Kül adlı yapımda aksiyon yönetmenliği yaptı. Yakında Disney+ platformunda ekranlara gelecek olan El Turco adlı yapımda yer alacak.

Uğur Yıldıran burcu ne?

26 Temmuz doğumlu olan oyuncu Uğur Yıldıran’ın burcu Aslan’dır. 2013 yılında Karaoğlan filminde Mönkçe karakteri ile ilk sinema deneyimini yaşamıştır. İlk televizyon deneyimi ile 2014 yılında başlayan Filinta dizisidir.

Uğur Yıldıran evli mi eşi sevgilisi kim?

Uğur Yıldıran evli değildir. Uğur Yıldıran’ın bilinen son sevgilisi Aylin Engör’dür. İkilinin Çukur dizisinde tanıştığı ve sevgili olduğu magazin basınında yer aldı. Now TV ekranlarında yayınlanan Gaddar dizisi ile oyunculuk kariyerine roketbet giriş devam ediyor.

Neslihan Yeldan aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim hangi dizilerde filmlerde oynadı? Neslihan Yeldan aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim hangi dizilerde filmlerde oynadı?

Uğur Yıldıran internet dizileri filmleri

  • 2024      Kül - Aksiyon yönetmeni (Netflix)
  • Yakında - El Turco - (Disney+)

Uğur Yıldıran hangi filmlerde oynadı?

  • 2013 - Karaoğlan - Mönkçe

Uğur Yıldıran hangi dizilerde oynadı?

  • 2014-2015 - Filinta - Garbis
  • 2016-2017 - İçerde - Selim
  • 2017-2021 - Çukur - Kemal Yaman / Maskeli Ninja
  • 2018 - 8. Gün
  • 2019 - Kuzgun
  • 2021-2022 - Üç Kuruş - Şesu
  • 2024 - Gaddar - Kurt

Alper Çankaya aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim hangi dizilerde filmlerde oynadı? Alper Çankaya aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim hangi dizilerde filmlerde oynadı?