Urla bölgesinde 2 yılı aşkın süredir, ana cadde üzeri 250m2’lik dükkan konsepti ve 30 kişilik profesyonel kadrosuyla faaliyet gösteren, yeni markası ile daha güçlü ve vizyoner kimlik elde eden REDSTONE GRAND GAYRİMENKUL; Urla’da görkemli bir açılışa ev sahipliği yaptı!

Özellikle sektörün öncüsü olmayı hedefleyen ve kültürüyle sektörde fark yaratan Redstone Grand Gayrimenkul’ün açılışına; Türkiye’nin hemen hemen her ilinden gelen meslaktaşları, müşterileri ve yakın çevre ziyareti oldukça yoğundu!

Redstone Global Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Evrim Kırmızıtaş Başaran ve değerli iş adamı eşi Sayın Ömer Faruk Başaran’ın özel konuşması ile başlayan açılış, coşkulu bir şekilde kurdela kesimi ile devam etti.Birçok kurumsal ve yerel markadan meslaktaşların buluşmasına vesile olan muhteşem açılışta herkes hem boy gösterdi hem de eğlendi.

Açılışın ardından denize sıfır bir restaurantta akşam yemeği ile devam eden organizasyonda, Redstone Grand Gayrimenkul Broker’ları Onur UYDU ve Derya UYDU; ‘açılışımıza bu kadar çok sevenimizin ve dostlarımızın katılımları bizi çok mutlu etti! Özellikle; daha vizyoner ve profesyonel çalışma kültürümüzün olduğu başarılı ofisimize, REDSTONE gücünü de ekleyerek sayısız artılar kazandık! Önümüzdeki zaman içerisinde bunu herkes daha iyi anlayacak ve başarıya hız kesmeden koşmaya devam edeceğiz! Bizler işimizin ne kadar önemli olduğunun ve sorumluluk gerektirdiğinin farkındayız.Bu farkındalık ile birlikte sektörde REDSTONE markasının da desteğini alarak fark yaratmaya ve sektörde öncü olmaya devam edeceğiz’ dedi.

Sözlerine devam ederken Redstone Grand Gayrimenkul Broker’ı Onur UYDU; ‘Redstone markasının hem Türkiye’de hem de Dünya’da kısa sürede ve hızla nitelikli büyümesine şahit olurken hem çok mutlu oluyoruz, hem de gurur duyuyoruz. Kimsenin süphesi olmasın ki; büyük bir bağ ile güçbirliği yaptığımız Redstone Markamız’ın bayrağını en iyi şekilde Urla başta olmak üzere tüm Dünya’da dalgalandıracağız, bundan kimsenin şüphesi olmasın!’ dedi.