Beşiktaş’ın kaleci rotasyonunda bulunan Utku Yuvakuran’ın hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Utku Yuvakuran aslen nereli, Utku Yuvakuran evli mi, Utku Yuvakuran sevgilisi kim, Utku Yuvakuran hangi takımdan geldi, Utku Yuvakuran hangi takımlarda oynadı, Utku Yuvakuran kaç gol attı? Sorularının yanıtları ortaya çıktı. 2 Kasım 1997 tarihinde doğan 25 yaşındaki kaleci Utku Yuvakuran, Beşiktaş’ta 2016 yılından bu yana forma giymektedir. 1,92 boyundaki genç file bekçisi, Beşiktaş’ta 97 numaralı formayı giymektedir ve güncel piyasa değeri 50 Bin Euro’dur. Utku Yuvakuran kimdir nerelidir, evli mi, hangi takımdan geldi, oynadığı takımlar, hangi takımlarda oynadı, istatistikleri, kaç golü var sorularının yanıtları ve Utku Yuvakuran’ın yaşamına dair merak edilen detaylar haberimizde sultanbet yer alıyor.

Jackson Muleka aslen nereli evli mi hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı? Jackson Muleka aslen nereli evli mi hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı?

Utku Yuvakuran aslen nereli?

Utku Yuvakuran aslen İstanbulludur. İstanbul Şişli’de doğan Utku, futbol hayatına da yine İstanbul’da başlamıştır. İlk olarak Beylerbeyi altyapısında forma giymeye başlayan Utku Yuvakuran, ilk profesyonel sözleşmesini de Beylerbeyi ile imzalamıştır. Ancak ardından Beşiktaş’ın dikkatini çeken genç kaleci, 1 sezonluk Beylerbeyi performansının ardından Beşiktaş’ın yolunu tutmuştur.

Utku Yuvakuran sevgilisi kim?

Utku Yuvakuran’ın sevgilisi Buse Akbal’dır. Utku, 2016 yılında Beşiktaş A Takımı'na yükseldi ve o günden bu yana takımın kale rotasyonu için önemli bir isim oldu. Utku Yuvakuran, özellikle Beşiktaş’a transfer olduğu ilk yıllarda genç yaşına rağmen kalecilik pozisyonundaki olgunluğu, refleksleri ve oyun görüşü ile dikkat çekmiştir. Kritik anlarda yaptığı kurtarışlar ve soğukkanlılığı ayrıca penaltı kurtarma yeteneği ile de bilinse de önemli bir potansiyeli olduğu düşünülen Utku Yuvakuran kendini yeterince geliştirememiş ve Beşiktaş’ta 2016 yılından bu yana yedek rotasyonundan öteye gidememiştir.

Valentin Rosier aslen nereli evli mi eşi sevgilisi kim hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı? Valentin Rosier aslen nereli evli mi eşi sevgilisi kim hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı?

Utku Yuvakuran hangi takımdan geldi?

Utku Yuvakuran, Beşiktaş takımına Beylerbeyi takımından geldi. Beşiktaş, genç kaleciyi 2016 yılında bedelsiz olarak transfer etmiştir. Utku Yuvakuran, milli takım kariyerinde ise 1 maç Türkiye U19 takımında, 1 maç da Türkiye U20 takımında forma giymiştir. Beylerbeyispor’da 1 sezonda çıktığı 36 maçın 13’ünde kalesini gole kapamayı başaran genç file bekçisi, o sezon kalesinde 41 gol görmüş ancak genç yaşta sahip olduğu kalecilik yetenekleri ile Beşiktaş’ın dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Utku Yuvakuran evli mi?

Utku Yuvakuran evli değildir. Utku Yuvakuran, Beylerbeyi kariyerinde 36 maçta takımının kalesini korurken, bu maçlarda toplamda 41 gol yemiş ve 13 maçta da kalesini gole kapamıştır. 2016 yılından bu yana forma giydiği Beşiktaş’ta ise toplamda 20 maça çıkan Utku Yuvakuran, bu maçlarda kalesinde 27 gol görmüş ve kalesini 7 maçta gole kapatmayı başarmıştır. Ayrıca Utku, 2021/2022 sezonunda kiralık olarak gittiği Karagümrük’te ise 2 maçta forma şansı bulurken, bu 2 maçta da kalesinde gol yememeyi sultanbet giriş başarmıştır.

Raşid Gezzal aslen nereli evli mi eşi kim hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı? Raşid Gezzal aslen nereli evli mi eşi kim hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı?

Utku Yuvakuran hangi takımlarda oynadı?

2008-2015 - Beylerbeyi (altyapı)
2015/2016 - Beylerbeyi
2016 - Beşiktaş
2021/2022 - Fatih Karagümrük