Üvey Anne dizisinde heyecan giderek tırmanıyor. İzleyenleri ekran başına kilitleyen dizinin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Üvey Anne dizisi nerede çekiliyor, Üvey Anne dizisi hangi gün oynuyor, Üvey Anne dizisi hangi kanalda oynuyor, Üvey Anne dizisi yeni bölüm ne zaman başlıyor, Üvey Anne dizisi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizinin oyuncuları arasında Hazal Filiz Küçükköse, Kutsi, Aslı Tandoğan, Ezgi Şenler, Ayşegül Günay, Hakan Eratik, Emin Günenç, Ayşen İnci, Mihriban Er, İbrahim Şahin, Bengü Ergin, Nehir Gökdemir, Doruk Öztürk ve Ali Yerlikaya yer alıyor. Güçlü senaryosu ve başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Üvey Anne ilk bölümleri ile büyük ilgi gördü. Dizinin başrol oyuncularından olan Kutsi, Üvey Anne dizisinde başarılı, zeki, güçlü ve karizmatik Faruk karakterine hayat veriyor. Üvey Anne'nin diğer bir başrolü güzel oyuncu Hazal Filiz Küçükköse, başarılı, zeki, çekici, bir o kadar da haset olan Serap karakterine hayat veriyor. Serap hayattaki amaçları için 3 çocuk babası Faruk'u elde etmeye çalışıyor. Ezgi Şenler, dizide Nisan Gencer karakterine hayat veriyor. Yaşından olgun davranışlar sergileyen, anaç ve zeki, duygu dünyasını çok iyi kontrol eden Nisan Gencer karakterine hayat veren olan Ezgi Şenler, yeni rolüyle sevenlerini heyecanlandırdı. Üvey Anne dizisinin çekildiği yer, çekim yeri, yeni bölüm yayın günü ne zaman hangi gün hangi kanalda oynuyor, konusu ne, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları ve diziye dair merak edilen detaylar haberimizde vbet yer alıyor.

Yaz Şarkısı dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda ne zaman oyuncu kadrosu Yaz Şarkısı dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda ne zaman oyuncu kadrosu

Üvey Anne dizisi hangi gün oynuyor?

Üvey Anne dizisi her hafta Pazartesi günü oynuyor. Dizi Pazartesi akşamları saat 20.00’de önce özet görüntüleri, daha sonra ise yeni bölümü ile dizi severlerin beğenisine sunuluyor. Ayrıca farklı günlerde ve saatlerde de dizinin tekrar bölümleri yayınlanıyor. Dram türünde ekranlara gelen dizinin yönetmen koltuğunda Yasemin Türkmenli ve Sevgi Birsel oturuyor. Dizinin senaryosunu Yasemin Kırbaş, Hülya Vural ve Aşkın Olgun yazıyor.

Üvey Anne dizisi yeni bölüm ne zaman?

Üvey Anne dizisi yeni bölüm her hafta Pazartesi akşamı yayınlanıyor. Dizi saat 20.00’de ekranlarda yerini alıyor. Dizinin müzikleri Eser Taşkıran imzası taşıyor. Dizi, alıştığımız yaz dizilerinden farklı olarak dramatik tasarımı ile bir babanın çocuklarına olan bağlılığının duygu dolu hikâyesini seyirci ile buluşturuyor. Yapımcılığını H. Hakan Eren'in üstlendiği ONN Medya imzalı Üvey Anne dizisi, gerçek bir hikâyeden esinlenerek projelendirildi.

Hayatımın Neşesi dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncuları isimleri Hayatımın Neşesi dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncuları isimleri

Üvey Anne dizisi hangi kanalda oynuyor?

Üvey Anne dizisi ATV kanalında oynuyor. Dizi her hafta Pazartesi günü ATV ekranlarında yayınlanıyor. 'Dizi atv'de izlenir' sloganıyla en iyi yerli dizileri izleyicisiyle buluşturan atv, yaz ekranına yine muhteşem bir yapımla girdi. Birbirinden güçlü oyuncuların yer aldığı Üvey Anne dizisi ATV’de izleyicilerle buluşmaya devam edecek.

Üvey Anne dizisi nerede çekiliyor?

Üvey Anne dizisi İstanbul’da ve Muğla’da çekiliyor. Dizinin ilk bölümleri için Muğla’nın farklı noktalarında ve bölgelerinde çekim setleri kuruldu. Dizinin devam eden bölümleri ise İstanbul’da çekiliyor. İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurularak dizinin yeni bölümleri izleyicilerle buluşuyor. Dokusu, taş evleri, unutulmaz gün batımı manzarası ve eşsiz doğa güzellikleri ile ekranda görsel şölen yaratan olan Üvey Anne dizisi, farklı konusuyla izleyiciyi ekran başına vbet giriş topluyor.

Kendi Düşen Ağlamaz dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncuları isimleri Kendi Düşen Ağlamaz dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncuları isimleri

Üvey Anne dizisi oyuncu kadrosu karakterleri

  • Hazal Filiz Küçükköse – Serap Kutlu
  • Kutsi – Faruk Gencer
  • Aslı Tandoğan – İpek Zengin
  • Ezgi Şenler – Nisan Gencer
  • Ayşegül Günay – Mürvet Kutlu
  • Hakan Eratik – Mete Sönmez
  • Bengü Ergin – Efsun Gencer
  • Nehir Gökdemir – Naz Gencer
  • Emir Kaan Özkan – Ömer Gencer
  • Emin Günenç – Cem Öztürk

Üvey Anne dizisinin oyuncuları arasında ayrıca şu isimler var; Ayşen İnci, Mihriban Er, İbrahim Şahin, Doruk Öztürk, Ali Yerlikaya, Ecenaz Üçer, Yasemin Nil Yılmaz, Duygu Erokan, Göker Ersivri, Deniz Hiracan ve Selinda Nur Keküllüoğlu.

Yeşil Vadinin Kızı dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncuları isimleri Yeşil Vadinin Kızı dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncuları isimleri