Uzay Yolcuları filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Orijinal adı Passengers olan filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Uzay Yolcuları filmi hangi kanalda oynuyor, Uzay Yolcuları filmi gişe hasılat bilgileri, Uzay Yolcuları filmi ne zaman çekildi, Uzay Yolcuları filmi konusu ne, Uzay Yolcuları filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Jim Preston rolünde Chris Pratt, Aurora Lane rolünde Jennifer Lawrence, Arthur rolünde Michael Sheen ve Gus Mancuso rolünde Laurence Fishburne yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Julee Cerda, Nazanin Boniadi, Andy García ve Aurora Perrineau rol alıyor.

Uzay Yolcuları filminde, binlerce yolcuyu 120 yıl uzaklıktaki Homestand Kolonisine taşımayı amaçlayan Starship Avalon gemisinde bir arıza meydana gelir. Uyku bölümünde çıkan sorun, Aurora Dunn ve Jim Preston'ın 90 yıl önce uyanmalarına neden olur. Önlerinde uzun yıllar olan Preston ile Dunn arasında bir ilişki başlar ve bu sırada uzay gemisinde sorunlar daha da artmaya başlar. Film, bir uzay gemisinde vaktinden 90 yıl önce uyanan iki insanın gizemli macerasını ele alıyor. Uzay Yolcuları (Passengers) filmi hangi kanalda oynuyor, gişe hasılat bilgileri, kaç kişi izledi, ne kadar izlendi, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri, konusu ne sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde birbet yer alıyor.

Aquaman filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor gişe hasılat ne zaman çekildi oyuncu kadrosu Aquaman filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor gişe hasılat ne zaman çekildi oyuncu kadrosu

Uzay Yolcuları filmi ne zaman çekildi?

Uzay Yolcuları filmi 2016 yılında çekildi. İlk gösterimini Regency Village Theatre’de 14 Aralık 2016 tarihinde yaptı. Daha sonra 21 Aralık’ta Amerika Birleşik Devletleri’nde, 13 Ocak 2017’de ise Türkiye’de vizyona girdi. 116 dakika süren ve bilim-kurgu türünde çekilen Uzay Yolcuları filminin yönetmen koltuğunda Enigma ile dikkatleri çeken Morten Tyldum oturuyor.

Uzay Yolcuları filmi konusu ne?

Uzay Yolcuları filminde, uzakta bulunan bir koloni gezegenine içerisinde binlerce kişiyle seyahat etmekte olan uzay gemisinin uyku odalarındaki problemden ötürü, 2 kişi uykularından tam 90 yıl erken uyanırlar. Hayatta kalmaları, önlerindeki gizemleri çözmelerine bağlıdır. İkili bu süreçte birbirlerine aşık olsalar da gerilim gittikçe yükselecek.

Kong Kafatası Adası nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu Kong Kafatası Adası nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu

Uzay Yolcuları filmi gişe hasılat bilgileri

110 milyon dolar bütçe ile çekilen Uzay Yolcuları filmi 303 milyon dolar gişe hasılatı elde etti. Ülkemizde de vizyona giren ve 6 hafta vizyonda kalan film, 468.861 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 6.566.150 TL gişe hasılatı elde etti. Filmin senaryosunu Doctor Strange'in de senaryosunu kaleme alan Jon Spaihts yazdı. Müzikleri Thomas Newman hazırladı.

Uzay Yolcuları filmi hangi kanalda oynuyor?

Uzay Yolcuları filmi ATV kanalında oynuyor. 24 Mayıs Cuma günü saat 22.45’te ATV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. LStar Capital, Village Roadshow Pictures,Wanda Pictures, Original Film, Company Films ve Start Motion Pictures tarafından çekilen yapım Columbia Pictures tarafından birbet giriş dağıtıldı.

Hızlı ve Öfkeli 6 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Hızlı ve Öfkeli 6 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Uzay Yolcuları filmi oyuncuları isimleri

  • Chris Pratt - Jim Preston
  • Jennifer Lawrence - Aurora Lane
  • Michael Sheen - Arthur
  • Laurence Fishburne - Gus Mancuso
  • Julee Cerda - Hologram eğitmeni
  • Nazanin Boniadi - Hologram eğitmeni
  • Andy García - Yüzbaşı Norris
  • Aurora Perrineau - Celeste

Cehennem Silahı 2 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Cehennem Silahı 2 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri