Vahşetin Çağrısı filmi televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşacak. Bir kızak köpeğinin, Alaska'da vahşi yaşamda hayatta kalmak için verdiği mücadelenin konu edildiği filmin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Vahşetin Çağrısı filmi nerede çekildi, Vahşetin Çağrısı filmi ne zaman çekildi, Vahşetin Çağrısı filmi hangi kanalda oynuyor ve Vahşetin Çağrısı filmi oyuncuları kim sorularının yanıtları ortaya çıktı. Jack London’ın The Call of the Wild adını taşıyan çok sevilen klasik eserinden uyarlanan Vahşetin Çağrısı filmi, iyi yürekli köpek Buck ile Buck'ın güvenmeye çalıştığı adamın hikayesini beyazperdeye aktarıyor.

Vahşetin Çağrısı filminin oyuncu kadrosunda Harrison Ford, Omar Sy, Cara Gee, Dan Stevens, Karen Gillan ve Bradley Whitford rol alıyor. Yönetmen koltuğunda Chris Sanders’ın oturduğu filmin uyarlama senaryosunu Michael Green yazdı. Yapımcıları Erwin Stoff ve James Mangold olan filmin müziklerini John Powell hazırladı. 20th Century Studios, TSG Entertainment ve 3 Arts Entertainment tarafından çekilen film 100 dakika bordobet sürüyor. Vahşetin Çağrısı filminin çekildiği yer, çekim yeri, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor ve oyuncu kadrosu karakterleri sorularının yanıtları haberimizde yer alıyor.

Vahşetin Çağrısı filmi ne zaman çekildi?

Vahşetin Çağrısı filmi 2020 yılında çekildi. Film 21 Şubat 2020 tarihinde sinemalarda vizyona girdi. 130 milyon dolar bütçe ile çekilen film toplamda 111 milyon dolar gişe hasılatı elde etti. Ülkemizde de vizyona giren film 13 bin 264 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve toplamda 281 bin 145 TL hasılat kazandı. Film, Kaliforniya'da yaşadığı çiftlikten alınarak Yukon'un ağır hava koşullarında kızak köpeği yapılan Buck'ın yeni hayatına ayak uydurma çabasını işliyor.

Vahşetin Çağrısı filmi nerede çekildi?

Vahşetin Çağrısı filmi Amerika ve Kanada’da çekildi. Filmin çekimleri için Los Angeles, Santa Clarita, California’da çekim setleri kuruldu. Çekimler ayrıca Vancouver, British Columbia, Kanada'da yapıldı. Film, 1890'larda Klondike Gold Rush (Altına Hücum) sırasında bordobet giriş geçiyor.

Vahşetin Çağrısı filmi hangi kanalda oynuyor?

Vahşetin Çağrısı filmi ATV kanalında oynuyor. Film Cuma akşamı saat 20.00’de ATV ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Vahşetin Çağrısı filmi oyuncuları kim?

  • Harrison Ford - John Thornton
  • Omar Sy - Perrault
  • Dan Stevens - Hal
  • Cara Gee - Françoise
  • Karen Gillan - Mercedes
  • Bradley Whitford - Yargıç Miller
  • Colin Woodell - Charles
  • Terry Noter - CGI tarafından oluşturulan Buck