Cilt ve vücut bakım-onarım, vücut şekillendirme, kalıcı makyaj uygulamaları ile Van’ın en iyi güzellik merkezi olarak gösterilen Ness Life Beauty Güzellik & Kuaför, kadınları güzelleştirmeye devam ediyor. Dilek Toğrak ve Neslihan Samsa Güngör’ün 14 yıllık sektör tecrübesi ile kurulan Van güzellik merkezi, önümüzdeki günlerde şubeleşmeyi de düşünüyor. Detaylar haberimizin devamında…

Van’da güzelleşmek isteyen kadınları ağırlayan Ness Life Beauty Güzellik & Kuaför; kalite, konfor ve güzelliği buluşturduğu İpekyolu’ndaki şubesinde, gün boyunca ziyaretçilerini ağırlıyor. Açıldığı günden bu yana kadınlara tepeden tırnağa hitap eden güzellik uygulamaları arasında vücut şekillendirme, bölgesel incelme, profesyonel derinlemesine cilt bakımı, cilt yenileme ve onarım uygulamaları, microblading, ipek kirpik gibi kalıcı makyaj uygulamaları ve kuaför hizmetleri, kalıcı oje ve protez tırnak uygulamaları yer alıyor.

Van’da kalıcı makyajın adresiyiz

ness life güzellik salonu

Ness Life Beauty Güzellik & Kuaför’ün iki güzel sahibesi Dilek Toğrak ve Neslihan Samsa Güngör, “Kadınlar artık Van’da güzellik merkezi arayışı işine girmesin, aradığı her şeyi aynı adreste bulabilsin diye en iyisini yapmak için tüm sektör tecrübemizi kullandık. 14 yıllık bilgi ve birikimimizle, en iyi hizmeti ve en yüksek danışan memnuniyetini hedefledik. Henüz yeni bir merkez olmamıza rağmen, şimdiden Van’ın en iyi güzellik merkezi olarak lanse edilmek bize büyük bir gurur sağlıyor” açıklamasında bulundu.

Açıldığı günden bu yana Van’ın en iyi güzellik merkezleri arasında yerini alan Ness Life Beauty Güzellik & Kuaför, başarılı kalıcı makyaj uygulamaları ile her yaştan kadının tercihi oluyor. Özellikle microblading, ipek kirpik, kalıcı eyeliner, dipliner gibi uygulamalar ile her mevsim ve günün her saati rahat etmek isteyen kadınlar için hizmet vermeye devam ediyor.

Bölgesel incelme ve vücut şekillendirmede iddialı

ness life güzellik salonu

Tek seansta 15 cm’e kadar incelme sağlayan vücut şekillendirme cihazları ile inatçı yağları ile vedalaşmakta zorlanan kadınlara da hitap eden Ness Life Beauty Güzellik & Kuaför, her danışan için kişiselleştirilmiş protokoller oluşturuyor.

Konuyla ilgili olarak Dilek Toğrak ve Neslihan Samsa Güngör’ün açıklaması ise şöyle, “Biz, her danışanın öncelikle ücretsiz vücut analizini yapıyoruz. Ardından, bu analizle o vücut tipine en uygun protokolü oluşturuyor ve ona göre ilerliyoruz. Bu, kısa sürede daha tatmin edici ve başarılı sonuçlar almamızı sağlıyor. Böylece, paketler bittiğinde hem danışan hem de merkez sahibi olarak bizler mutlu olmuş oluyoruz”.

Güzelleşmek isteyen kadınları bekliyor

Van’da güzellik merkezi arayışınıza son vermek istiyorsanız, Ness Life Beauty Güzellik & Kuaför’ün sahibeleri sizleri de ücretsiz ön görüşmeye davet ediyor. Ücretsiz olarak yapılan cilt ve vücut analizleri sonucunda, ihtiyaçlarınıza göre belirlenen protokoller ile incelebilir, şekillenebilir ve güzelleşebilirsiniz. Merkez, kadınlara ayrıca Van’da kuaför hizmetleri de sunuyor.

360 derece güzellik uygulamaları ile Ness Life Beauty Güzellik & Kuaför, Pazar günleri hariç 10:00 ile 20:00 saatleri arasında İpekyolu’nda danışanlarını ağırlamaya devam ediyor.